رویداد شتاب نخود عامل توسعه صنعت کشاورزی
رویداد شتاب نخود عامل توسعه صنعت کشاورزی

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شرفی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت : رویداد شتاب نخود در این دانشگاه به منظور گسترش ابعاد و اثربخشی در سه محور تولید، زنجیره تامین و صنایع تبدیلی برگزار خواهد شد. او گفت : رویداد شتاب نخود می‌تواند عامل توسعه صنعت کشاورزی استان باشد. […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شرفی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت : رویداد شتاب نخود در این دانشگاه به منظور گسترش ابعاد و اثربخشی در سه محور تولید، زنجیره تامین و صنایع تبدیلی برگزار خواهد شد.

او گفت : رویداد شتاب نخود می‌تواند عامل توسعه صنعت کشاورزی استان باشد.

آزادی رئیس پارک علم و فناوری ضمن اعلام تقبل بخشی از هزینه‌های رویداد توسط پارک علم و فناوری پیشنهاد کرد که از ظرفیت‌های اتاق بازرگانی و دانشگاه علوم پزشکی در گردآوری ایده‌ها استفاده شود.

او افزود: هدایت ایده پردازان به سمت‌وسوی مشکلات و معضلات فناورانه می‌تواند به دریافت ایده‌های غنی‌تر کمک کند.

مرادی رئیس شورای ملّی نخود ضمن تشکر از متصدیان برگزاری رویداد، آمادگی شورای ملّی نخود در حمایت از ایده‌ها و تأمین بخشی از هزینه‌های رویداد را اعلام کرد و پیشنهاد داد این رویداد در خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان با جشنواره نخود و در سطح ملّی برگزار شود.

مهرابی مدیر ترویج جهاد کشاورزی استان ضمن اعلام آمادگی این اداره کل در تامین بخشی از هزینه‌های رویداد شتاب نخود، گفت: در حل مشکلات حوزه نخود، محور‌های صنایع تبدیلی و زنجیره تأمین به نسبت محور تولید از اولویت بالاتری برخوردار هستند.

او خواستار تمدید زمان برگزاری رویداد شتاب نخود شد.

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیشرفت ۶۰ درصدی کتابخانه مرکزی