زخمی شدن ۱۱ نفر بر اثر وقوع ۲ تصادف رانندگی در جاده‌های
روانسر
زخمی شدن ۱۱ نفر بر اثر وقوع ۲ تصادف رانندگی در جاده‌های
روانسر

کیومرث عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از وقوع دو فقره تصادف در محورهای روانسر خبر داد و اظهار داشت: حادثه اول بین یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در جاده کنار گذر شهرستان بوده که چهار زخمی بر جای گذاشت. وی محل وقوع تصادف دوم را […]

کیومرث عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از وقوع دو فقره تصادف در محورهای روانسر خبر داد و اظهار داشت: حادثه اول بین یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در جاده کنار گذر شهرستان بوده که چهار زخمی بر جای گذاشت.

وی محل وقوع تصادف دوم را در محور روانسر به کامیاران در استان کردستان و در محدوده گردنه «ناله شکینه» عنوان کرد و گفت: در این حادثه نیز که بر اثر برخورد خودروهای سواری سمند و پژو روا روی داد هفت تن دیگر زخمی شدند.

رییس فوریت‌های پزشکی روانسر اضافه کرد: روز شنبه ۲۷ دی ماه هم در محدوده «سراب جاوری» یک فقره تصادف فوتی بین ۲ دستگاه خودروی نیسان یخچالدار و سواری پژو ۴۰۵ روی داد که ۲ نفر در دم جان باختند و ۲ نفر مصدوم هم توسط فوریت‌های پزشکی روانسر و ۲ نفر دیگر نیز توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی کرمانشاه اعزام شدند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
درخت نکارید! نظام اداری آن را قلع و قمع خواهد کرد! / محمودرستمی تبار