زنان کرمانشاهی، صلابت خود را اثبات کرده اند

به  گزارش فر نیوز شهردار کرمانشاه با اشاره به اهمیت خدمت رسانی مدیران در جمهوری اسلامی به مردم گفت: شهدا را ناظر بر اعمال خود بدانیم.  به گزارش واحد خبر اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، اجتماع بزرگ دختران فاطمی بمناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) عصر امروز شنبه ۲۵ آذرماه به همت سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه و با حضور پیکر مطهر هفت شهید گمنام و شهید مدافع حرم رضا عباسی، حجت‌ الاسلام غفوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، دکتر نوروزی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهان نظامی و انتظامی، دانش آموزان، دانشجویان و عموم شهروندان در تالار انتظار شهر کرمانشاه برگزار شد.

دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در این اجتماع باشکوه، اظهار کرد: امروز، روز تجدید میثاق با بزرگترین الگوی انسان‌ها و به خصوص زنان در بشریت است. وی افزود: خداوند در قرآن با عنوان «خیر کثیر» از حضرت زهرا (س) یاد می‌کند و پیامبر اکرم (ص) برای این خیر، امر به شکر می‌کند.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: امیدواریم که خواهران جامعه ما از این الگو بهره ببرند و بتوانیم در برابر هجمه فرهنگی معاندین که تلاش آن‌ها برای تنزل ارزش والای زن است مقاومت کنیم، زیرا ما در مقابل آنان بزرگ‌ترین شخصیت عالم را داریم. وی بیان کرد: زنان کرمانشاهی شیر زنانی هستند که در ایام دفاع مقدس صلابت خود را ثابت کرده‌ و عزیزان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند.

نوروزی در پایان گفت: ما نباید شهدا را مردگان بپنداریم، آن‌ها زنده هستند و نزد خدا روزی می‌خورند.