زنده شدن بارسلونا با درخشش پدیده ژاوی!

زنده شدن بارسلونا با درخشش پدیده ژاوی!

تیم در رقابت‌های لالیگا از هفته سوم در دیداری خارج از خانه به مصاف ویارئال رفت و در یک بازی عجیب و پرگل آبی‌و اناری‌ها با نتیجه ۴-۳ به پیروزی بزرگی رسیدند.

شاگردان نیمه نخست را طوفانی شروع کردند و لامین یامال پدیده جوان بارسایی‌ها که نمایش درخشانی از خود در این بازی نشان داد پایه‌گذار گل اول آبی و اناری‌ها شد و پابلو گاویرا در دقیقه ۱۲ بارسا را پیش انداخت و فرانکی دی یونگ در دقیقه ۱۵ گل دوم را به ثمر رساند.

درحالیکه همه چیز در این نیمه به سود بارسلونا پیش می‌رفت تیم زردپوشان ویارئال با گلزنی خوان فویت در دقیقه ۲۶ اختلاف را به یک گل رساندند و در دقیقه ۴۰ الکساندر سورلوس بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم با نتیجه۲-۲ به رختکن بروند.

زنده شدن بارسلونا با درخشش پدیده ژاوی!

ویارئال که در نیمه نخست از شکست گریخته بود در دقیقه ۵۰ توسط الکس بائنا به گل سوم رسید تا شاگردان کیکه ستین در آستانه یک کامبک رویایی قرار بگیرند اما با تعویض ژاوی و حضور فران تورس در زمین مهاجم بارسایی‌ها در دقیقه ۶۸ بارسا را از شکست نجات داد و در ادامه یامال جوان باز هم بارسا را در مسیر پیروزی قرار داد.

حرکت پا به توپ تماشایی پدیده جوان ژاوی در محوطه جریمه با یک شوت از این بازیکن به سمت دروازه پس از برخورد به تیر توپ در مقابل دروازه خالی به روبرت لواندوفسکی رسید و مهاجم لهستانی گل چهارم بارسا را در دقیقه ۷۱ به ثمر رساند تا این بار شاگردان ژاوی کامبک بزنند.

بازی در ادامه با برتری ۴-۳ بارسلونا به پایان رسید تا آبی و اناری‌ها با یک پیروزی بزرگ خارج از خانه ۷ امتیازی شوند و در رده سوم لالیگا قرار بگیرند.

پیشنهاد فر نیوز
کشف نقطه ضعف کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *