زیباسازی شهر کرمانشاه در آستانه نوروز/ شهردار: قضاوت عملکرد
با مردم است
زیباسازی شهر کرمانشاه در آستانه نوروز/ شهردار: قضاوت عملکرد
با مردم است

به گزارش خبرنگار فارس از کرمانشاه، سعید طلوعی باهمراهی معاونین و مدیران شهرداری امروز، از اقدامات صورت گرفته شهرداری در بحث زیباسازی در راستای استقبال از نوروز ۱۴۰۰ بازدید کرد. شهردار کرمانشاه در حاشیه این بازدید در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: مجموعه شهرداری باوجود تمامی مشکلات از جمله اقتصادی و کرونا، اما با […]

به گزارش خبرنگار فارس از کرمانشاه، سعید طلوعی باهمراهی معاونین و مدیران شهرداری امروز، از اقدامات صورت گرفته شهرداری در بحث زیباسازی در راستای استقبال از نوروز ۱۴۰۰ بازدید کرد.

شهردار کرمانشاه در حاشیه این بازدید در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: مجموعه شهرداری باوجود تمامی مشکلات از جمله اقتصادی و کرونا، اما با روحیه جهادی درحال خدمت رسانی به مردم و زیباسازی شهر هستند.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات بسیاری در زیباسازی شهر صورت گرفته است، افزود: بی‌شک مردم با مشاهده اقدامات صورت گرفته، تغییر را احساس می‌کنند و خود مردم بهترین قاضی هستند.

وی ادامه داد: در هر منطقه باتوجه به شرایط محیطی و محلی، برنامه‌های زیباسازی عملیاتی شده است که رضایت مردم را در بر داشته است.

طلوعی در پایان با تأکید بر مدیران شهرداری جهت اتمام هرچه سریع‌تر اقدامات عمرانی در سطح شهر، گفت: شیوع بیماری کرونا باعث شده که امسال پذیرای مسافر نباشیم، اما مردم کرمانشاه حق دارند که شهری زیبا داشته باشند و تمامی اقدامات شهرداری در جهت رضایت مردم و براساس وظیفه‌ای که بر دوش شهرداری قرار دارد انجام شده است.

گفتنی است، شهردار کرمانشاه در حاشیه این بازدید، بصورت چهره به چهره با کارگران شهرداری و مردم درخصوص مشکلات شهری و اقدامات عمرانی شهرداری در بحث زیباسازی گفت‌و‌گو کرد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هشدار دادستان کرمانشاه برای جلوگيري از وقوع حریق در جنگل هاو مراتع