ساخت مسکن ملی تهرانسر به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد رسید

ساخت مسکن ملی تهرانسر به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد رسید

حسین جنتی گفت: روند همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن رو به بهبود است. عملکرد بانک‌ها در استان تهران در حوزه پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن و همچنین تسهیلات ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن مناسب است و فعلا در پروژه های ملی مسکن این استان مشکلی نیست.

به گفته مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران، بسیاری از پروژه های استان به ویژه در مناطق پاکدشت، اسلام شهر، رباط کریم رو به اتمام است و روند اجرای این پروژه‌ها خوب بوده است اما برای تکمیل آنها باید هرچه زودتر متقاضیان آورده‌های خود را پرداخت کنند.

او می‌گوید: متاسفانه برخی از متقاضیان اقساط خود را پرداخت نمی‌کنند بنابراین به آنها پیامک‌های هشدار داده‌ایم تا هرچه سریعتر اقساط باقی‌مانده را پرداخت کنند چراکه اگر این اقساط پرداخت نشود سازندگان و پیمانکاران انگیزه و اعتباری برای اتمام پروژه‌ها ندارند.

جنتی توضیح داد: برخی از متقاضیان هنوز ۶ قسط خود را که حدود ۲۴۰ میلیون است پرداخت نکرده‌اند بنابراین باید هرچه سریعتر پرداخت کنند در غیر این صورت متقاضی حذف و افراد دیگر جایگزین می شوند.

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران همچنین در خصوص پروژه مسکن ملی تهرانسر هم گفت: این پروژه مشارکتی از سال ۹۸ آغاز شده است و در ابتدا با مشکلاتی روبرو بود که خوشبختانه اکنون برطرف شده و در حال حاضر پیشرفت آن به ۶۰ درصد رسیده است.

پروژه‌های مشارکتی تهرانسر در قالب مشارکت بین اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و سازنده ساخته می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران همچنین درباره فرمول محاسبه این پروژه هم گفت: طبق قراردادی که منعقد شده بعد از آنکه پروژه به پیشرفت فیزیکی مناسبی رسید باید به تایید اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برسد و بعد از آن میزان سهام‌های این پروژه مشخص می‌شود.

پیشنهاد فر نیوز
تشییع ۱۳ شهید گمنام همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) در مازندران

ساخت مسکن ملی تهرانسر به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *