سارق حرفه‌ای سیم برق در دام پلیس کرمانشاه
سارق حرفه‌ای سیم برق در دام پلیس کرمانشاه

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۳ فردوسی با افزایش گشت‌های هدفمند موفق به شناسایی یکی از سارقان حین سرقت سیم برق شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگر کردند. سرهنگ دلیری افزود: سارق دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۱۰ فقره سرقت اعتراف و سپس برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد. دستگیری […]

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۳ فردوسی با افزایش گشت‌های هدفمند موفق به شناسایی یکی از سارقان حین سرقت سیم برق شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگر کردند.

سرهنگ دلیری افزود: سارق دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۱۰ فقره سرقت اعتراف و سپس برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

دستگیری سارق مسلح در کرمانشاه با اقتدار پلیس

همچنین در ادامه فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری یک سارق مسلح به سلاح سرد (شمشیر) در شهر کرمانشاه خبر داد که قصد زورگیری از راننده یک دستگاه خودرو را داشت.

 

 سرهنگ “علیرضا دلیری” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس مبنی بر اینکه ۲ شرور شمشیر به دست قصد زورگیری از راننده یک دستگاه خودرو آردی در حوالی ترمینال راه کربلا را دارند، تیمی از ماموران به سرعت راهی محل شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از حضور در محل و با راهنمایی فرد شاکی که از وی زورگیری شده بود توانستند پس از حدود ۳۰ دقیقه یکی از زورگیران را در حالیکه با شمشیر به آن‌ها حمله ور شده بود را خلع سلاح کرده و دستگیر کنند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: شرور دستگیر شده و همدستش چندی پیش هم از راننده یک دستگاه پراید اقدام به زورگیری کرده بودند و تحت تعقیب مقامات قضائی و پلیس قرار داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: ۲ فردی که مورد زورگیری سارقان مسلح به سلاح سرد قرار گرفتند در مواجهه حضوری با فرد دستگیر شده وی را شناسایی کردند.

 

 باند سرقت در “کرمانشاه” منهدم شد/دستگیری ۵ سارق و مالخر

سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان  همچنین از انهدام یک باند ۳ نفره سرقت در شهر “کرمانشاه” توسط پلیس آگاهی و کشف ۹۱ فقره سرقت از آن‌ها در حوزه خودرو و سیم برق خبر داد و گفت: پس از وقوع چند مورد سرقت در سطح شهر “کرمانشاه”، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین اخبار کرونا در ایران| سوغاتی شوم کارگران هندی؛ ویروسجهش‌یافته/ تأثیر ناچیز واکسن‌ها بر ویروس آفریقایی/ روزهای سخت‌ترکرونایی در راه است + نقشه،نمودار و فیلم

وی ادامه داد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۹۱ فقره سرقت شامل ۷۶ فقره سیم برق، ۱۳ فقره قطعات و محتویات خودرو و ۲ فقره خودرو در شهر “کرمانشاه” اعتراف کردند.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به کشف ۲ دستگاه خودروی مسروقه از مخفیگاه سارقان گفت: در این راستا ۲ فرد مالخر نیز دستگیر و همراه با سارقان به دستگاه قضائی معرفی شدند.

وی در پایان از برخورد قاطعانه پلیس کرمانشاه با هرگونه ناامنی از جمله سرقت که بار روانی منفی در جامعه ایجاد می‌کند، خبر داد و گفت: در ۱۰ ماه سپری شده از سال بیش از ۶۵ درصد سرقت‌ها کشف و ۸۵۰۰ فرد سارق نیز دستگیر شده اند.