سارق حرفه‌ای قطعات خودرو در کرمانشاه دستگیر شد
سارق حرفه‌ای قطعات خودرو در کرمانشاه دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت قطعات خودرو در نقاط مختلف شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: در همین راستا ماموران کلانتری ۱۷ بعثت که بیشترین سرقت‌ها در حوزه استحفاظی آن‌ها رخ […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت قطعات خودرو در نقاط مختلف شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران کلانتری ۱۷ بعثت که بیشترین سرقت‌ها در حوزه استحفاظی آن‌ها رخ داده بود با افزایش گشت‌های هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق حین سرقت قطعات یک دستگاه خودرو شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۳۰ فقره سرقت قطعات خودرو در شهر کرمانشاه اعتراف و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

جاویدان در پایان مبارزه با پدیده سرقت را جزو اولویت‌های اول پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: آمار دستگیری سارقان در ۱۰ ماه سپری شده از سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فداکاری مرد قزوینی در بیمارستان / او به چند بیمار جان دوباره بخشید