سازمان لیگ ادعای باشگاه سپاهان را تکذیب کرد

سازمان لیگ ادعای باشگاه سپاهان را تکذیب کرد

یکی از اتهامات وارد شده به که درنهایت جرایم سنگینی را برای باشگاه اصفهانی به همراه داشت، پرداخت مبلغ ۱۷ میلیارد تومان به مدیر برنامه‌های هادی محمدی است، که باشگاه سپاهان هم در دو اطلاعیه خود این مبلغ را اشتباه تایپی عنوان کرد و هم در دو مصاحبه خود که شب گذشته با شبکه اصفهان و شبکه خبر انجام داد، بر همین موضوع تاکید کرد.

حالا اما سازمان لیگ فوتبال ایران با انتشار بیانیه‌ای ادعای سپاهانی‌ها را رد می‌کند و بار دیگر تاکید کرده که مدیران این باشگاه مبلغ ۱۷ میلیارد تومان را به یک مدیر برنامه پرداخت کرده‌اند.

علاوه بر این سازمان لیگ در بیانیه جدید خود به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد تومان دیگر از سوی باشگاه سپاهان به همان مدیر برنامه تاکید کرده و مجموع پرداختی به این کارگزار را ۲۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان عنوان کرده است.

سازمان لیگ ادعای باشگاه سپاهان را تکذیب کرد

متن بیانیه سازمان لیگ فوتبال ایران علیه سپاهان به شرح زیر است:

« باشگاه سپاهان هیچگونه اصلاحی مورد پذیرش سازمان لیگ در خصوص رقم کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) نداشته است. پیروبیانیه های مکرر باشگاه سپاهان بااطلاع میرساند برخلاف ادعای این باشگاه مبنی بر اصلاح رقم مالی مربوط به کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) از مبلغ ۱۷ میلیارد تومان به یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان باطلاع میرساند قرارداد قانونی و ثبت شده در سازمان لیگ که با امضاو ممهور به مهر باشگاه و کارگزار مربوطه و بازیکن میباشد و بصورت فارسی و لاتین در قالب عدد و حروف قید شده و دارای اعتبار میباشد همان مبلغ ۱۷ میلیارد تومان است ضمنا علاوه بر ان باشگاه سپاهان در قرارداد بازیکن دیگری (احسان پهلوان) مبلغ ۳ میلیارد تومان با همان کارگزار با توافق طرفین ( باشگاه ، کارگزار، بازیکن ) قید و ثبت شده است که در مجموع تعهد باشگاه سپاهان صرفا در قبال این کارگزار از بابت قراردادهای دو فصل بازیکنان فوق الذکر مبلغ ۲۱۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل ( بیست و یک میلیارد و سیصد میلیون تومان میباشد ).

پیشنهاد فر نیوز
قالیباف: فدراسیون کشتی نمونه کار جهادی است