ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است

ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است

ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، حامد یزدی مهر با اشاره به گسترش سرما و کاهش دما اظهار کرد: با هدف تداوم گازرسانی به بخش خانگی، گاز ادارات دولتی و صنایع استان تهران تا اطلاع ثانوی با محدودیت روبرو خواهد شد.

وی با بیان اینکه تأخیر در آغاز کار ساعت ادارات در روز دوشنبه صحت ندارد، گفت: ساعت کار ادارات تهران روز دوشنبه طبق روال عادی است و خبر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص تأخیر در ساعات کار ادارت تکذیب می‌شود.

یزدی مهر با تاکید بر خاموش بودن موتورخانه ادارات و صنایع مستقر در استان تهران گفت: محدودیت در مصرف گاز از سوی صنایع و ادارات استان تهران ضروری است و چنانکه این محدودیت اعمال نشود جریان گاز رسانی در بخش‌های مربوطه با قطعی روبرو خواهند شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران همچنین نسبت به حداقل رساندن مصرف گاز صنایع پرمصرف نیز هشدار داد و عنوان کرد: پایداری و تداوم در شبکه گازرسانی به بخش خانگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و انتظار از صنایع این است که در این بخش نهایت همکاری را داشته باشند.

وی با بیان اینکه مصرف گاز در صنایع نیز بسیار با اهمیت است، گفت: از مردم عزیز نیز تقاضا داریم با صرفه جویی در مصرف گاز گام مهمی در جلوگیری از آسیب به اشتغال و صنعت استان بردارند.

منبع مهر