ستاره استقلال پشیمان شد

ستاره استقلال پشیمان شد

یکی از ان مطرحی که فعلا بدون تیم مانده است. غلامی که مهره ثابت استقلال در چند سال اخیر بوده، گران ترین بازیکن این تیم در فصل قبل بود. با آمدن نکونام این بازیکن در لیست مازاد قرار گرفت و قراردادش تمدید نشد.

بعد از گذشت چند روز و با توجه به پادرمیانی بعضی ها و البته نیاز استقلال به اضافه کردن یک بازیکن جدید در خط دفاعی، مذاکراتی برای بازگشت غلامی انجام شد ولی این بازیکن حاضر نشد قراردادش را برای بازگشت به استقلال کم کند.

در نتیجه مدیران استقلال و نکونام هم قید این بازیکن را زدند. غلامی که مدعی شده بود با یک تیم خارجی توافق کرده و حتی پیش قرارداد هم امضا کرده، فعلا بدون تیم است و خبری از حضور او در تیم های خارجی هم نیست. آنطور که شنیدیم غلامی به چند نفر پیغام داد که حاضر است قراردادش را کم کند و به استقلال برگردد. با این حال دیگر راهی برای بازگشت وجود نداشت. سقف استقلال پر است و آن ها نمی توانند بازیکن جدیدی به تیمشان اضافه کنند. ممکن است با کم کردن مبلغ چند بازیکن و یا جدایی یکی دو بازیکن از استقلال ،جا برای خرید جدید باز شود.

با این حال آبی ها می خواهند تیمشان را در بخش تهاجمی تقویت کنند و نکونام قصد دارد مهاجم و یا وینگر خارجی به خدمت بگیرد. از همین رو خبری از بازگشت غلامی به استقلال نخواهد بود و این بازیکن باید به دنبال تیم دیگری برای خودش باشد.

ستاره استقلال پشیمان شد