ستاره سابق اینتر علیه طارمی؛ او به درد ما نمی‌خورد!

ستاره سابق اینتر علیه طارمی؛ او به درد ما نمی‌خورد!

جدایی روملو لوکاکو از باعث شده که کادر فنی و مدیران این باشگاه به صورت جدی به دنبال مهاجمی جدید باشند.

مذاکرات آنها برای حفظ لوکاکو و دائمی کردن قرارداد او به دلیل رفتارهای این بازیکن و همچنین مذاکراتش با ناتمام ماند و اینتر تصمیم گرفت از تلاش برای به خدمت گرفتن او کناره‌گیری کند.

از آن زمان تا به حال نام مهاجمان بسیاری در کنار نام این تیم به گوش رسیده که مهدی هم یکی از آنها بوده است. روز گذشته حتی گفته شد که پیشنهادی برای این ستاره ایرانی به دست مدیران پورتو رسیده است.

حالا آلتوبلی درباره شرایط این باشگاه و تلاشش برای جذب مهاجم به گاتزتا گفت:« آرناتوویچ ۱۳ سال پیش در اینتر بوده، حتی با این که زمانی طولانی است اما می‌تواند به سازگاری سریع او کمک کند. او مطمئنا می‌تواند به کادر فنی اینتر کمک کند.

در حال حاضر بهتر است که ما از بازیکنی استفاده کنیم که این لیگ را به خوبی می‌شناسد و آرناتوویچ که چنین سابقه‌ای دارد بهترین گزینه پیش روی اینتر است. البته که بازی برای برای بولونیا شبیه بازی برای اینتر نیست.

جدای از مشکلات اقتصادی، اینتر در حال حاضر در جایگاهی نیست که بتواند ریسک کند و به دنبال بازیکنانی باشد که شاید در این لیگ و در ترکیب این تیم جواب ندهند. شاید بازیکنی مثل طارمی به زمان بیشتری برای سازگاری با شرایطی کاملا جدید مانند وضعیت ما نیاز داشته باشد و این خوب نیست.

طارمی