سجاد عابدی شوهر آزاده نامداری کیست؟ / او کجا بود؟!‌
سجاد عابدی شوهر آزاده نامداری کیست؟ / او کجا بود؟!‌

هنوز پلیس در صحنه مرگ آزاده نامداری است و تحقیقات درباره علت مرگ او ادامه دارد!  تا این لحظه خودکشی آزاده نامداری قویترین فرضیه بوده است  اما باردار بودن آزاده نامداری می تواند خودکشی او را کمرنگ کند.. «آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق صدا و سیما وقتی در خانه اش تنها بود درگذشت و […]

هنوز پلیس در صحنه مرگ آزاده نامداری است و تحقیقات درباره علت مرگ او ادامه دارد!

 تا این لحظه خودکشی آزاده نامداری قویترین فرضیه بوده است  اما باردار بودن آزاده نامداری می تواند خودکشی او را کمرنگ کند..

«آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق صدا و سیما وقتی در خانه اش تنها بود درگذشت و یک ماجرای پیچیده را پیش روی ماموران قرار داد.

جسد آزاده نامداری امروز در حالی پیدا شد که دوروز از مرگ او می گذشت و عجیب اینکه در ۲ روز غیبت سجاد عابدی شوهر او و بچه اش هم نبودند.

بررسی های پلیس نشان داده است که شوهر و بچه آزاده نامداری از ۴۸ ساعت قبل به چالوس رفته اند  و عجیب اینکه ماموران اورژانس هم زمان مرگ آزاده نامداری را ۲ روز قبل عنوان کرده اند و گفته می شود آزاده نامداری بخاطر مشغله کاری نرفته است!

تا این لحظه خودکشی آزاده نامداری قویترین فرضیه بوده است و بررسی ها در صحنه ادامه دارد.

سجاد عابدی همسر آزاده نامداری کیست؟

آزاده نامداری مجری زن تلویزیون وقتی خبر ازدواج دوم خود را به طور رسمی اعلام کرد.اعلام این خبر واکنشهای فراوانی را در صفحه اجتماعی نامداری به دنبال داشت.

اصلی ترین واکنشها هم درباره هویت همسر جدید ایشان بود که برخی از طریق کامنتها به برخی دیگر درباره آن اطلاعات داده بودند.

اما همسر جدید آزاده نامداری کیست؟

همسر جدید آزاده نامداری جوانی است به نام سجاد عبادی.

سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی و فریده ماشینی است. سجاد تنها پسر خانواده است و فقط یک خواهر دارد.

سجاد متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی است.

وی سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی(غیردولتی) مهرالبرز است؛ یعنی همان دانشگاهی که پدرش قائم مقام آن است!

اما پدر سجاد عبادی کیست؟

پدرشوهر نامداری؛ مشاور رییس دولت اصلاحات

رحیم عبادی پدر سجاد که متولد رامسر بوده و فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی است، در دولت هفتم یعنی دولت کارگزاران معاون وزیر آموزش و پرورش بود و رابطه مثبتش با رییس دولت اصلاحات او را به ریاست سازمان ملی جوانان و مشاوری رییس دولت هشتم رساند.

رحیم عبادی که حالا پدرشوهر آزاده نامداری است، استادیار دانشگاه فرهنگیان و عضو هیئت امناء و هیئت موسس و قائم مقام دانشگاه غیردولتی مهرالبرز اولین دانشگاه مجازی ایران است.

مادرشوهری که فعال مسائل زنان بود.  فریده ماشینی مادرشوهر آزاده نامداری در قید حیات نیست. وی که فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود بیشتر به عنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد و تا ریاست کمیسیون زنان حزب منحله مشارکت هم پیش رفته بود.

وی در خرداد ۹۱ و بعد از مدتی ابتلا به سرطان درگذشت.

آزاده+نامداری

آیا عقدشان را رییس دولت اصلاحات جاری ساخته؟

خطبه عقد ازدواج اول آزاده نامداری با فرزاد حسنی را سیدحسن خمینی خوانده بود.

نزدیکی خانواده همسر دوم نامداری به رییس دولت اصلاحات این حس را پیش روی مخاطب قرار می دهد که احتمالا خطبه عقد وی و همسرش را نیز رییس دولت اصلاحات جاری ساخته است.

ازدواج عاشقانه آزاده نامداری و همسرش

آزاده نامداری و همسرش در اولین مصاحبه دو نفره شان از زندگی مشترک و حال و هوای این روزهایشان می گویند.

در حقیقت آن پیام دوباره شما را یاد آقای عبادی انداخت؟

آزاده نامداری:البته ایشان می گویند که تماس نگرفتی اما من مطمئنم که یا زنگ زدم یا اس ام اس دادم و باز هم ارتباط ما قطع شد.

و این ارتباط قطع شد تا کی؟

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات زلزله در کرمانشاه پرداختمی‌شود

آزاده نامداری:اواخر شهریور سال ۹۴ که خیلی اتفاقی همدیگر را دیدیدم. خیلی جالب است برای تان بگویم چون همه زندگی ام در ملا عام بود و همه حتی کسانی که مرا نمی شناختند به واسطه مصاحبه ای که با شما داشتم از ریز ماجرا خبر داشتند، ایشان همه چیزهایی که می خواستم بگویم را می دانستند ولی من هیچ اطلاعی از زندگی شان و این سال هایی که ندیده بودم شان نداشتم.

اصلا نمی دانستید آقای عبادی در این سال ها کجا بوده اند و چه کار کرده اند؟

آزاده نامداری:اصلا هیچ اطلاعی حتی کوچک از ایشان نداشتم. جالب بود که در نخستین برخورد، آقای عبادی هیچ صحبتی از گذشته نکردند و من برعکس شروع کردم به حرف زدن، مثل آتشفشان شروع به فوران کردم و اینکه نمی دانی چه بلایی سرم آمد و…

عین دو دوست قدیمی که بعد مدت ها دوباره یکدیگر را دیده اند؟

آزاده نامداری:بله و ما به سرعت و خیلی زود تصمیم گرفتیم اشتباهی را که چند سال قبل کرده بودیم جبران کنیم و این دفعه با هم ازدواج کنیم.

اما خیلی به سرعت تصمیم گرفتید ازدواج کنید؟

آزاده نامداری:بله و اواسط مهرماه ازدواج کردیم و دوماهی هم هست که زیریک سقف زندگی مشترکمان را آغاز کردیم.

چرا این قدر سریع؟

آزاده نامداری:ببینید وقتی من سجاد را دیدم اصلا احساس نمی کردم ما تازه به هم رسیده ایم و قرار است همدیگر را بشناسیم چون احساس آشنایی خیلی زیادی به هم می کردیم؛ به هر حال این اتفاق برایم آن قدر دلنشین بود که من برای خودم و زندگی ام با او صحبت کردم و هر دو طرف دلیلی برای مکث ندیدیم.

به خودتان نگفتید اجازه بدهیم مدت بیشتری با هم وقت بگذرانیم؛ شاید اصلا ما آدم های سابق نباشیم و طی این سال ها دغدغه هر دوی ما تغییر کرده باشد؟

آزاده نامداری:متاسفانه این چیزی که شما می گویید در کاراکتر من نیست و مطمئن بودم که هردوی ما داریم به هم راست می گوییم و هیچ دروغی به هم نگفته بودیم.

به هر حال ۷ سال گذشته بود و شما بزرگتر شده بودید و کلی اتفاق در زندگی هر دوی شما افتاده بود؟

آزاده نامداری:ما دفعه قبل هم به خاطر اینکه از کاراکتر هم خوشمان نیامده بود، تصمیم نگرفته بودیم ازدواج نکنیم بلکه ما به خاطر شرایط چنین تصمیمی گرفته بودیم.

این ازدواج از نظر شما یک ازدواج عاشقانه است ؟

آزاده نامداری:من فکر می کنم عاشقانه است و در آن شکی ندارم و باید بگویم این آقای عبادی با شخصیت ۷ سال پیش شان یک تفاوت بزرگ دارند و با کلام خیلی خوب توضیح دادند که ما اشتباه کردیم و من خیلی راحت پذیرفتم.

نظر شما در این باره چیست آقای عبادی؟

سجاد عبادی:به نظر من هم این ازدواج عاشقانه و البته عاقلانه و منطقی است.

مگر ممکن است؟

سجاد عبادی:بله، چون من علاوه بر عشق و علاقه پیش آمده در مورد شخصیت و شناختم نسبت به ایشان با تحلیل و استدلال تصمیم گرفتم.

شما اصلا فرصت محاسبه داشتید که ببینید این ازدواج چقدر عاقلانه است؟

سجاد عبادی:من کلا چه این بار چه ۷ سال پیش کاملا محاسبه کرده بودم و شناخت ما بر مبنای بار اولی که آشنا شده بودیم پروسه کوتاهی نبود.

فکر نمی کردید تجربه ها ممکن است آدم ها را عوض کند؟

آزاده نامداری:ما وقتی دوباره همدیگر را دیدیدم شرح حالی از امروز و گذشته مان به هم دادیم و متوجه شدیم همان آدم های سابق هستیم؛ البته معتقدم این جزو معجزات خداوند است که برخی از آدم ها فرصت جبران اشتباهاتشان را پیدا می کنند و این فرصت برای همه پیش نمی آید که دوباره به هم برسند و خداوند را شاکرم دوباره چنین فرصتی به ما داد

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جزئیات بازداشت هواپیمارباهای پرواز فوکر 100 اهواز - مشهد

همسر آزاده نامداری

خانواده هایتان چطور؟ آنها درباره این ازدواج سریع چه نظری داشتند؟

خدا را شکر هر دو خانواده همراهی مان کردند و سنگی جلوی پایمان نینداختند.

یعنی هیچ دغدغه ای نداشتند؟

طبیعتا همه پدر و مادر ها دغدغه دارند اما چون ایشان را از سال ها قبل می شناختند و در جریان خواستگاری شان بودند، موافقت کردند.

همان سال ها شما را ملامت نکردند که چرا پیشنهاد آقای عبادی را قبول نکردید؟

من شاید در برخی مواقع آدم زیادی مستقلی هستم و خب، بشخصه پیشنهاد ایشان را رد کردم و کلا پدر و مادر من خیلی به نظر من احترام می گذارند؛ بنابراین با توضیحات من خیلی زود قانع شدند.

خانواده شما چطور آقای عبادی؟ در باره این ازدواج دغدغه مهمی نداشتند؟

خانواده من در دوره گذشته به طور کامل اتفاقا مشوق و علاقه مند به این ازدواج بودند و خب، این بار هم خیلی کمک و من را همراهی کردند.شما که به تشابهات و اشتراکات زیاد تاکید دارید، می توانید تعدادی از آنها را به ما بگویید؟

سجاد عبادی:دقیقا تاکید دارم کاملا با علم و فکر بوده و حتی بابتش یک لیست تقریبا بلندی تهیه کرده بودم. بگذارید چند تا از مهم ترین آنها را برای شما بگویم:استقلال شخصیت و حضور فعال در جامعه، نوع نگاه به زندگی و اهداف مشترک و بزرگ، دیدگاه ها و اعتقادات فرهنگی و اجتماعی، خانواده محور بودن و تناسبات خانوادگی، سطح تحصیلات، شباهت های شخصیتی که اتفاقا خانم نامداری هم در منزل و زندگی، شخصیت بسیار آرام و همراهی دارند و علاوه بر فعالیت های بیرونی تمامی امور خانه را هم مدیریت می کنند؛ البته اشتراکات ظاهری، دغدغه ها، دوستان مشترک و… هم از جمله دیگر موارد بودند.

خانم نامداری، به نظرتان آقای عبادی از کدام ویژگی شما خوشش می آید؟

آزاده نامداری:من فکر می کنم سجاد یک مادر خیلی فعال داشته است که در زمینه های مختلفی کار می کرده. ایشان از نظر شخصیتی بسیار جسور بوده اند و یک کاراکتر قابل احترام و متمایز از همسرشان داشتند که دارای جایگاه اجتماعی بالا و کلا آدمی خودساخته بودند و همیشه سجاد به نقشی که مادرش در خانواده و اجتماع داشتند افتخار می کردند؛ همچنین به خاطر چیزهایی که سجاد از مادرش تعریف می کند و از من هم می خواهد، احساس می کنم که زنی جسور و فعال را دوست دارد.

آقای عبادی مادرتان چه شغلی داشتند؟

سجاد عبادی:اگر به طورکلی بخواهم بگویم، ایشان فعال حقوق زنان بودند و در خیلی از عرصه هایی که به زنان مربوط می شد فعالیت داشتند، البته طول عمرشان کوتاه بود اما همواره اولویت اصلی ایشان ارتقای جایگاه، شان و منزلت زنان ایرانی بود.

خانم نامداری یعنی شما می خواهید بگویید چون شما خیلی شبیه مادرشان بودید به شما علاقه مند شدند؟

سجاد عبادی:البته که چنین چیزی در موارد متعددی بوده است؛ حتی یک شاعر عرب شعری در این زمینه دارد که می گوید مرد ها همیشه به دنبال همسری می گردند که شبیه مادرشان باشد.

آزاده نامداری:البته من چنین جسارتی نمی کنم و مادر سجاد برایم یک انسان دست نیافتنی و بزرگ هستند.

به نظر می رسد کلیدواژه حرف های شما کلمه جسارت باشد و ویژگی مهمی که آقای عبادی در شما دوست دارند همین جسارت باشد که برخی مواقع حتی دردسرساز هم شده است؟

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توقف فعالیت استخر‌ها و سالن‌های ورزشی در کرمانشاه

آزاده نامداری:دردسر که نه اما شاید آن هم بخشی از زندگی باشد اما قطعا سجاد خودش هم آدم جسوری است.

سجاد عبادی:بله؛ شاید در دوره هایی از زندگی ام کارهایی کرده ام که در تعریف به آن جسارت می گویند. آزاده نامداری:من تا پیش از ازدواج با سجاد اختیار زندگی ام را به هیچ بشری نداده بودم؛ یعنی به هیچ کس اجازه نمی دادم که از جزییات زندگی ام سر در بیاورد. اما از وقتی با سجاد ازدواج کرده ام کاملا زندگی ام را در اختیار ایشان گذاشته ام؛ مثلا من اجازه نمی دهم کارهای روزمره یا کارهایی را که برایم مهم هستند کسی غیر خودم آنها را انجام بدهد ؛ مثلا اداره کردن صفحه اینستاگرام توسط خودم برایم مهم است اما بعد از ازدواج با سجاد بارها پیش آمده بگویم که سجاد فلان پست را بگذارد. الان مردی کنار من ایستاده است که احساس می کنم خلا ها و نگرانی هایی که در زندگی ام داشته ام توسط او کاملا پر شده است و این روزها دیگر تنها نیستم و معنای دو نفره شدن را به خوبی می فهمم.

ویژگی مهم شخصیتی آقای عبادی از نظر شما خانم نامداری دقیقا چه چیزی است؟

آزاده نامداری:ایشان یک آرامشی دارند که وقتی در کنارشان باشید احساس می کنید در یک ساحل آرام قدم می زنید و بعد بسیار مهربان هستند و کلا هرجایی که ما با هم می رویم مثل جمع های خانوادگی یا جمع های دوستان همه او را دوست دارند؛ مثلا خانواده من سجاد را خیلی دوست دارند و نسبت به ایشان خیلی علاقه مند هستند.

آقای عبادی از ابتدای مصاحبه می خواستیم از شما بپرسیم که شما آدم پولداری هستید؟

سجاد عبادی:نه؛ به هیچ عنوان و ما هم مثل قشر عظیم طبقه متوسط جامعه زندگی می کنیم.

آزاده نامداری:متوجه می شوم که می خواهید به کجا برسید چون با این سوال چند باری مواجه شده ام که تو با یک آقازاده ازدواج کرده ای و من توضیح دادم که اصلا لفظ آقازاده از کجا و برای چه کسانی ساخته شده است با آن تعاریف، سجاد به هیچ عنوان آقازاده محسوب نمی شود. به سجاد از پدرش یک نام نیک رسیده است و ابدا تا به حال نه یک شغل دولتی داشته است نه پول و نه هیچ رانت و امثال این چیزها و اگر سجاد در جایگاه فعلی است فقط با تلاش خودش، تحصیلاتش و حضور در فضای دانشگاه و کاملا شخصی و براساس زحمات خودش بوده است. من خودم بارها پیش آمده که از مجری بودنم مثلا در برابر جریمه شدن استفاده کرده ام اما ایشان هیچ وقت نخواسته که از نام پدرش سوء استفاده کند و اگر می خواست، می توانست الان یک شغل راحت دولتی داشته باشد و به علائقش در حوزه بین الملل بپردازد.مراسم عروسی تان چه شکلی بود؟

آزاده نامداری:از آنجا که سجاد خیلی سنتی است و من هم یک خانواده کاملا سنتی دارم ما تمام مراحل را به صورت کاملا سنتی طی کردیم؛ از خواستگاری، بله برون، عقد، عروسی و همه مراسم سنتی این چنینی را کاملا برگزار کردیم.

واکنش مردم در این مدت که ازدواج کرده اید به چه صورت بوده است؟

سجاد عبادی:واکنش های مردم خدا را شکر خیلی خوب و مثبت بوده و همه به ما لطف دارند.

آزاده نامداری:در مجامع عمومی مثل همین جشنواره فیلم که چند روز قبل برگزار شد یا کنسرت، تئاتر یا جا های این چنینی که رفته ایم بسیار خوب و با احترام بوده است و به طرز عجیبی مردم وقتی من را در کنار سجاد می بینند می گویند چقدر دوست داشتنی هستید و چقدر به هم می آیید و این، احساس خوب را در من چندبرابر می کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرعت وزش باد در کرمانشاه به ‭۱۰۰‬ کیلومتر در ساعتمی‌رسد

واکنش منفی هم داشته اید؟

آزاده نامداری:واقعا نداشته ایم.

در فضای مجازی چطور؟

آزاده نامداری:البته در فضای مجازی و خصوصا اینستاگرام نظرها مختلف است و هیچ وقت همه طرفدار تو نیستند.

آقای عبادی این واکنش ها شما را اذیت نمی کند؟

سجاد عبادی:در فضای مجازی شما به هیچ وجه نمی توانید اصل و فرع را از هم تشخیص بدهید و متاسفانه این همان معضلی است که در ابتدا هم خدمت تان گفتم. نقابی بر صورت زده شده که سره و ناسره را نمی توان تشخیص داد.

اختلاف نظر جدی با هم دارید؟

سجاد عبادی:نه؛ اتفاقا خیلی کم که البته واقعا وجودش را برای رشد یک زندگی خیلی مفید می دانم.

آزاده نامداری:سجاد در خیلی از موارد زندگی چه کوچک چه بزرگ نگاه سنتی تری نسبت به من دارد؛ البته من هم سنتی بودن را دوست دارم ولی متاسفانه یا خوشبختانه سنتی زندگی نکرده ام؛ هر چند احترام به سنت ها همیشه اولویت زندگی ام بوده اما ما به توافق رسیده ایم که با هم کنار بیاییم و مشکلی نداریم. خدا را شکر توانستیم که علایق مان را به هم نزدیک کنیم.

در موارد دیگر زندگی چطور؟ مثلا به توافق رسیده اید که در آینده چند بچه داشته باشید؟

آزاده نامداری:خوشبختانه در این مورد با هم خیلی هم عقیده هستیم و بچه داشتن بخش مهم زندگی ام خواهد بود چون هم من و هم سجاد عاشقانه دوست داریم بچه داشته باشیم؛ البته وقتی جدی به موضوع نگاه می کنم می بینم چقدر مسوولیت سختی است و شاید آماده نباشم. همین چند روز قبل به سجاد می گفتم که من الان به تو تعهد دارم و باید بعد از بچه دار شدن به یک فرد جدید هم تعهد داشته باشم اما زمانی که حوصله ندارم این حرف ها بی معنی می شود. دوست دارید دختر داشته باشید؟ آزاده نامداری:بله.اسمش را هم انتخاب کرده اید؟

بله اما نمی خواهیم الان بگوییم.

چه چیزی در شخصیت خانم نامداری دیدید که دوست داشتید با ایشان ازدواج کنید؟

سجاد عبادی:آدم ها وقتی در محیط هایی بزرگ می شوند که شبیه هم است و اشتراکات زیاد به ویژه فرهنگی با هم دارند، به هم تمایل پیدا می کنند و این شباهت ها در زمان های مختلف باعث می شود که بخواهند در کنار هم باشند.

خانم نامداری شما خودتان مشاور خانواده هستید و اگر کسی با مورد مشابه خودتان سراغتان بیاید و بگوید کسی که سال ها قبل به من پیشنهاد ازدواج داده بود دوباره چنین پیشنهادی داده است اما من به تازگی از یک زندگی ناموفق بیرون آمده ام حال چه کار کنم، چه مشاوره ای به او می دادید؟

آزاده نامداری:من به تازگی از زندگی قبلی بیرون نیامده بودم و دو سال از ازدواج سابقم گذشته بود و اگر مورد مشابهی با همین ویژگی ها از من مشورت می خواست حتما می گفتم بررسی کن و اگر همه چیز به نظرت درست و منطقی می آید ازدواج کن. در حقیقت من با غریبه ای که نمی شناختم قرار نبود ازدواج کنم و به خوبی ایشان را می شناختم و علاوه بر آن حس و انگیزه واقعی را دو طرفه می دیدم.