سرعت زیاد ۴ کودک را بی سرپرست کرد
سرعت زیاد ۴ کودک را بی سرپرست کرد

رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور صحنه خبر داد و گفت: در این حادثه راننده و همسرش فوت کردند و ۴ فرزند آن‌ها زخمی شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد […]

رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور صحنه خبر داد و گفت: در این حادثه راننده و همسرش فوت کردند و ۴ فرزند آن‌ها زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی سرعت زیاد ۴ کودک را بی سرپرست کردبر یک مورد حادثه رانندگی در جاده “دینور – بیلوار” تیمی از ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حوالی روستای “بان مله” به علت سرعت غیرمجاز از جاده منحرف و واژگون شده است.

رئیس پلیس راه کرمانشاه افزود: در این حادثه متاسفانه راننده ۴۰ ساله خودرو و همسر ۳۵ ساله اش به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: در این حادثه همچنین ۳ پسر و یک دختر خانواده نیز که دیگر سرنشینان خودرو بودند مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه که منجر به فوت پدر و مادر چهار کودک و نوجوان شد، گفت: سرعت و سبقت‌های غیرمجاز همواره حادثه آفرین بوده و اتفاقاتی بوجود می‌آورند که راه هیچ جبرانی را باقی نمی‌گذارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آینده روشنی در انتظار صنایع دستی کرمانشاه