سرعت وزش باد در کرمانشاه به ‭۱۰۰‬ کیلومتر در ساعت
می‌رسد
سرعت وزش باد در کرمانشاه به ‭۱۰۰‬ کیلومتر در ساعت
می‌رسد

فیروز دولتشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین شرایط جوی استان، اظهار داشت: همچنان شرایط ناپایدار مستقر بر جو منطقه تا صبح روز پنجشنبه ادامه دارد. وی ادامه داد: این شرایط ناپایدار در برخی ساعات وزش باد و بارش‌هایی را به‌ویژه برای نواحی شمالی استان(منطقه اورامانات) رقم می‌زند که سبب […]

فیروز دولتشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین شرایط جوی استان، اظهار داشت: همچنان شرایط ناپایدار مستقر بر جو منطقه تا صبح روز پنجشنبه ادامه دارد.

وی ادامه داد: این شرایط ناپایدار در برخی ساعات وزش باد و بارش‌هایی را به‌ویژه برای نواحی شمالی استان(منطقه اورامانات) رقم می‌زند که سبب بروز گرد و غبار در نواحی مرزی و تا حدودی شمالی استان می‌شود.

سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز وزش باد شدید است، گفت: بیشترین وزش باد در استان کرمانشاه صبح امروز با ۳۸ کیلومتر در شهرستان سنقرو کلیایی ثبت شده که پیش‌بینی می‌شود در بعدازظهر وزش باد شدت بیشتری داشته باشد.

وی تصریح کرد: طبق تحلیل‌های صورت گرفته احتمالا سرعت لحظه‌ای وزش باد در مناطق مختلف استان به ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید، بنابراین لازم است در راستای جلوگیری از خسارت و مخاطرات احتمالی ناشی از وزش باد تمهیدات لازم از سوی مسئولان و مردم اندیشیده شود.

دولتشاهی اضافه کرد: ضمن افزایش دمای شبانه و ابرناکی استان بارش‌های را به صورت پراکنده خواهیم داشت.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان هرسین توزیع شد