سرقت مهمات از پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی

سرقت مهمات از پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی

سخنگوی از محکومیت یک نظامی صهیونیست به دلیل هزاران فشنگ از پایگاه‌های نظامی ارتش این رژیم و فروش آنها خبر داد.

وی افزود که یک نظامی دیگر نیز به اتهام دادن اطلاعات درباره پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در بلندی‌های اشغالی جولان سوریه به یک غیرنظامی صهیونیست محکوم شده است.

این نخستین باری نیست که از پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی سرقت می‌شوند به طوری که چندی قبل نیز سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از سرقت سلاح و ۲۶ هزار گلوله از یکی از انبارهای ارتش در جنوب اراضی اشغالی خبر داده بود.

چند ماه قبل نیز رسانه‌های عبری زبان از وقوع سرقت در یک پایگاه نظامی و دزدیده شدن ۳۰ هزار سلاح در نزدیکی شهر بئر السبع خبر داده بودند.

یک مسئول نظامی در آن زمان نسبت به ورود عاملان این سرقت به پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی بدون آنکه کسی متوجه شود، ابراز نگرانی کرده بود.

این در حالیست که پیشتر روزنامه عبری زبان «اسرائیل هیوم» فاش کرده بود که ارتش رژیم صهیونیستی با یک بحران جدید رو به رو است. نظامیان رژیم صهیونیستی از کمبود تجهیزات نظامی به ویژه جلیقه‌های ضدگلوله رنج می‌برند.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیستی که این روزها در کرانه باختری حضور دارند اعلام کرده‌اند که بارها بدون جلیقه‌های محافظ به میدان نبرد اعزام شده‌اند چرا که ارتش رژیم صهیونیستی به شدت با کمبود این جلیقه‌ها رو به رو است.

سرقت مهمات از پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی

در این گزارش آمده است که با وجود اینکه ارائه جلیقه‌های محافظ و ضدگلوله به نظامیان صهیونیستی که در یگان‌های ویژه و زرهی و چتربازی حضور دارند یک اولویت بسیار مهم به شمار می‌رود اما به نظر می‌رسد این نظامیان در جریان جنگ و نبرد واقعی نیز چنین جلیقه‌هایی در اختیار نداشته‌اند.

چند هفته پیش نیز شبکه عبری زبان کان گزارش داده بود که تعدادی از سلاح‌های نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در جریان یک مانور نظامی در نزدیکی پایگاه «تسئیلیم» به سرقت رفته است.