سه کشته و ۱۰ مجروح تلفات جاده‌های امروز استان/ راهور:
رانندگان احتیاط کنند، راه‌ها لغزنده است
سه کشته و ۱۰ مجروح تلفات جاده‌های امروز استان/ راهور:
رانندگان احتیاط کنند، راه‌ها لغزنده است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه رییس پلیس راه استان عصر امروز در خصوص جزییات این خبر اظهار کرد: این حادثه ظهر امروز در محور فرعی سَطر شهرستان سنقر و  کلیایی رخ داد که بر اثر آن دو سرنشین سواری پراید و یکی از سرنشینان وانت نیسان جان باختند. سرهنگ حیدری افزود: همچنین در این […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه رییس پلیس راه استان عصر امروز در خصوص جزییات این خبر اظهار کرد: این حادثه ظهر امروز در محور فرعی سَطر شهرستان سنقر و  کلیایی رخ داد که بر اثر آن دو سرنشین سواری پراید و یکی از سرنشینان وانت نیسان جان باختند.

سرهنگ حیدری افزود: همچنین در این حادثه سه سرنشین دیگر خودرو‌ها مجروح شدند که توسط نیرو‌های امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی علت این حادثه را تجاوز به چپ وانت نیسان اعلام کرد.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه همچنین از واژگونی یک مینی بوس در گردنه چارزبر خبر داد و ادامه داد: مجروحان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند، اما خوشبختانه حال عمومی آن‌ها مطلوب است.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه در حال حاضر در محور‌های مواصلاتی استان بارش شدید باران، مه گرفتگی و آبگرفتگی معابر گزارش شده است، افزود: از رانندگان در خواست داریم در چنین شرایط جوی رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب و همراه داشتن تجهیزات زمستانی را مد نظر داشته باشند.

وی به رانندگان توصیه کرد: تا حد امکان از سفر‌های غیر ضروری بپرهیزند و در محور‌های مه گرفته حتما چراغ خودرو خود را روشن کنند تا شاهد حوادث رانندگی نباشیم.

انتهای پیام/ح/س


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری ۱۵۰ برنامه ورزشی متنوع بومی و محلی در دهه فجر/حضورسه تیم بانوان کاراته کا در رقابت‌های لیگ برتر و سوپر لیگ