سومین برد دلچسب نماینده کرمانشاه در لیگ دسته اول
والیبال
سومین برد دلچسب نماینده کرمانشاه در لیگ دسته اول
والیبال

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، تیم بعثت کرمانشاه در پنجمین بازی پرهیجان خود را در لیگ دسته اول سری ب والیبال به مصاف تیم قزوین جوان رفت و پیروزی دلچسبی را کسب کرد. رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه در گفت‌گو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: تیم ما متشکل از افراد جوان با تجربه کم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، تیم بعثت کرمانشاه در پنجمین بازی پرهیجان خود را در لیگ دسته اول سری ب والیبال به مصاف تیم قزوین جوان رفت و پیروزی دلچسبی را کسب کرد.

رئیس هیأت والیبال استان کرمانشاه در گفت‌گو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: تیم ما متشکل از افراد جوان با تجربه کم است، تاکنون بازی تدارکاتی نداشتیم و با توجه به این مسئله بازیکنان در بازی‌های اول استرس داشتند که با مرور وضعیت بهتر شد و تیم شرایط بهتری را تجربه می‌کند.

فرهمند سال‌افزون ادامه داد: هدف ما از تشکیل تیمی با اعضای جوان ایجاد انگیزه در بین آنان و استفاده از نیرو و توان و تلاش جوانان برای ساخت تیمی قدرتمند است.

وی در خصوص حمایت مالی تیم، گفت: با توجه به نبود اسپانسر شرکت ما در مسابقات دیرهنگام انجام شد و با یاری افشین حسنی توانستیم در مسابقات شرکت کنیم.

وی افزود: صابر رحیمی، مسئولین اداره ورزش و جوانان و استانداری نیز برای ورود به مسابقات به ما کمک کردند چراکه برای تیم اعتباری نداشتیم، امیدواریم در صورت صعود شاهد حمایت بیشتر مسئولین باشیم.

مدیرعامل تیم بعثت کرمانشاه نیز در خصوص این بازی،گفت: تیم بعثت سومین برد خود را در مقابل تیم قزوین جوان کسب کرد و بازی قابل قبولی را از خود نشان داد.

افشین حسنی افزود: با توجه به اینکه بازیکنانی بدلیل مصدومیت و آسیب دیدگی از تیم خارج شدند برای صعود به بازیکنان جدیدی نیاز داریم و باید به فکر تقویت تیم باشیم.

وی در رابطه با حمایت خود از ورزش، گفت: خود را در خدمت ورزش و ورزشکاران می‌دانیم و باشگاه بعثت وقت خود را صرف حمایت از ورزش می‌کند و امیدواریم با وجود برگزاری این رقابت‌های حساس شاهد حضور طرفداران بیشتری در والیبال باشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه حوادث اخیر سیستان و بلوچستان رامحکوم کرد

سرمربی تیم قزوین جوان در ادامه این گفت‌وگو، اظهار داشت: استفاده از دو سالن شهید بهشتی و سالن هادیان برای برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول سری ب هوشمندانه است چرا که از این طریق بازیکنان فرصت کافی برای استراحت و رفع خستگی دارند و از میزبانی استان کرمانشاه در این رقابت‌ها تشکر می‌کنیم.

علی خدابنده افزود: با هزینه خود تیم جوانی را تشکیل دادم تا فرصتی باشد که جوانان از استعداد و حرفه خود به نحو احسن استفاده کنند و فرصتی را در اختیار نسل جوان قرار دادیم تا از توانی‌های خود استفاده کنند.

انتهای پیام/پ