سپاهان به جنگ استقلال رفت | شکایت سپاهان از کادر فنی استقلال

سپاهان به جنگ استقلال رفت | شکایت سپاهان از کادر فنی استقلال

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال در چارچوب هفته سوم کشورمان روز چهارشنبه در اصفهان با برتری یک بر صفر میزبان و با حواشی زیادی به پایان رسید.

بعد از این دیدار برخی صحبت‌ها از سوی کادرفنی استقلال مطرح و باعث شد تا باشگاه سپاهان نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد. باشگاه سپاهان در این خصوص بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن از شکاست خود نسبت به آبی‌های پایتخت خبر داد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

متاسفانه پس از دیدار سپاهان و استقلال برخی از اعضای کادر فنی و مدیریتی استقلال از جمله بهزاد غلامپور، کلمات وقیحانه‌ای را در خصوص باشگاه سپاهان و اعضای تیم فوتبال این باشگاه به ویژه پیام نیازمند، دروازه‌بان ملی‌پوش سپاهان، به کار بردند و متأسفانه بدون رعایت حرمت اهالی فوتبال و بی‌توجه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سخن راندند. به هرحال ممکن است به زعم آقایان، برخی در فوتبال کشور از مصونیت انضباطی برخوردار باشند، حال آنکه امیدواریم در عمل، عدالت در این خصوص رعایت گردد.

سپاهان به جنگ استقلال رفت | شکایت سپاهان از کادر فنی استقلال

باتوجه به این موضوع و با عنایت به سیاست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که رعایت احترام تیم های رقیب و پیگیری موارد حقوقی از طریق مبادی رسمی است، این باشگاه در خصوص مصاحبه‌های انجام شده از سوی اعضای کادر فنی و مدیریتی استقلال شکایت رسمی خود را به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق سازمان لیگ کرده و تا حصول نتیجه، اقدامات حقوقی را دنبال خواهد نمود.

پیشنهاد فر نیوز
دیدار رئیس‌جمهور با دیپلمات تازه آزاد شده ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *