شاهین بوشهر برای استقلال خط و نشان کرد| دردسر جدید استقلال برای نقل و انتقالات

شاهین بوشهر برای استقلال خط و نشان کرد| دردسر جدید استقلال برای نقل و انتقالات

بعد از بسته شدن توسط فیفا که به واسطه شکایت به وجود آمد، علی خطیر به عنوان مدیرعامل آبی‌های پایتخت، در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که به دلیل عدم فعالیت این باشگاه در سطح بزرگسالان، آنها قادر به طرح شکایت از استقلال نیستند.

داستان از این قرار است که شاهین بوشهر با طرح شکایتی به فیفا، خواستار دریافت حق رشد مهدی قایدی و محمد محبی از باشگاه استقلال شده بود ولی آبی‌ها اعتقاد دارند که این باشگاه از سال 1395 در سطح بزرگسالان فعالیتی نداشته و اصطلاحا یک تیم منحل شده است در نتیجه آنها نمی‌توانند به سیستم TMS دسترسی پیدا کرده و از آبی پوشان شکایت کنند.

مدیرعامل استقلال در واکنش به این موضوع گفته بود: نمی‌دانیم این مبلغ دو هزار دلار را به فدراسیون بدهیم یا به شاهین بوشهر که وجود خارجی ندارد. وقتی این باشگاه منحل شده سیستم TMS نباید باز می‌بود اما این اتفاق رخ داده است. این‌ مشکل دبیرکل فدراسیون فوتبال است. کسی که وجود خارجی ندارد و هویت ندارد چگونه با فیفا مکاتبه کرده؟ آنها اصلا اجازه ندارند این پول را بگیرند و این واضح است. من فکر کردم شوخی است.

شاهین بوشهر برای استقلال خط و نشان کرد| دردسر جدید استقلال برای نقل و انتقالات

با این حال، علی نعمتی، مالک باشگاه شاهین بوشهر، در گفت‌وگو با ورزش سه اعلام کرده بود که آبی‌ها باید مبلغی در حدود 500 میلیون تومان را به آنها بپردازند، ولی از باشگاه استقلال به او گفته‌اند پولی در بساط ندارند و اگر می‌تواند او به استقلال کمک کند!

حالا نیز نعمتی با انتشار اطلاعیه‌ای، اظهارات مدیرعامل استقلال را رد کرده و مدعی است که باشگاه شاهین بوشهر از سال 95 تا سال 99 به دلیل بدهی‌های قبل از مالکیت وی تعلیق بوده که در نهایت توسط هیئت فوتبال بوشهر رفع تعلیق شده است.

ضمن اینکه از آذر 99 تا اردیبهشت 1401، شاهین بوشهر دارای پروانه بهره‌برداری بوده است. ضمن اینکه این باشگاه امسال، درخواست تمدید پروانه را به وزارت ورزش و جوانان ارسال کرده است.

پیشنهاد فر نیوز
فواید نوشیدن ناشتای آب و آب‌لیمو

در زیر، تصاویر نامه‌هایی که توسط باشگاه شاهین منتشر شده است را مشاهده می‌کنید. این باشگاه مدعی است با وجود چنین مدارکی، کمیته تعیین وضعیت نباید رأی به غیرفعال بودن باشگاه بوشهری می‌داد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *