شرایط برای باشگاه استقلال عادی نیست ؛ مشکلات همچنان برقرار است

شرایط برای باشگاه استقلال عادی نیست ؛ مشکلات همچنان برقرار است

درباره وضعیت تیم فوتبال در آستانه شروع بیست‌وسومین دوره لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: شرایط برای باشگاه استقلال عادی نیست و مشکلات همچنان وجود دارند. با این وضعیت ناآشنا نیستیم و به غیر از یکی دو فصل همیشه به لحاظ بدنی عقب بوده‌ایم و به لحاظ یارگیری و مسائل مالی مشکلات زیادی داشته‌ایم.

وی افزود: چند دیدگاه وجود دارد؛ نخست کار سخت کادر فنی که چطور بخواهد مسائل را پیش ببرد و دوم به مرور زمان مشکلات کمتر شود و تیم بتواند در جمع مدعیان قهرمانی قرار بگیرد. تا اینجای کار مشکلات مالی و بدهی‌ها فشار زیادی به باشگاه وارد کرده و شرایط تا الان ایده‌آل نبوده است. مسئله بعدی، انتظارات هواداران است. اتفاقات فقط برای یک سال، دو سال یا سه سال نبوده و به غیر از یک دو فصل، تقریبا 10 سال است هواداران با این شرایط روبرو هستند. حق مسلم هوادار است که تیمش خوب بسته شود، ستاره بگیرد یا مربی و مدیرعامل خوبی داشته باشد. متأسفانه در 10 سال اخیر اتفاقات درست و حسابی برای استقلال نیفتاده است.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص بحث حضور مهدی هاشمی‌نسب در کادر فنی جواد نکونام گفت: این مسئله به باشگاه و کادر فنی بازمی‌گردد که این اتفاق بیفتد یا نه. نمی‌دانم ماجرا چیست اما هر چه هست، جای سرمربی نیستیم که تصمیم بگیریم.

پاشازاده در رابطه با ادعای عجیب عارف غلامی مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی و اینکه در صورت درخواست استقلال قراردادش با آن تیم باطل می‌شود، گفت: اینها مسائل ریزی هستند که باید داخل باشگاه حل شود و به بیرون درز پیدا نکند. باشگاه باید شفاف‌سازی کند و بگوید به این دلیل نتوانستیم با این بازیکن قرارداد امضا کنیم. حریفان ما در کشورهای آسیایی دنبال چه کارهایی هستند، ما دنبال چه موضوعاتی هستیم. اینجا باشگاه استقلال است و هیچ نامی را بالاتر از این باشگاه نمی‌بینم.

پیشنهاد فر نیوز
تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی درگذشت مادر کارگردان مشهور

شرایط برای باشگاه استقلال عادی نیست ؛ مشکلات همچنان برقرار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *