شرایط عالی واحدهای دو خوابه در تجریش / نرخ رهن کامل مسکن در این منطقه+ جدول

تجریش یکی از مناطق شمالی تهران است که در سال‌های اخیر به دلیل موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به مناطق مرکزی شهر، جذابیت بیشتری برای سکنه و خرید مسکن پیدا کرده است. درحال‌حاضر، در تجریش شرایط تهیه مسکن به دلیل افزایش قیمت‌ها، برای بسیاری از افراد دشوار شده است.

امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان در تجریش داریم و بررسی می‌کنیم خانه دو خوابه در تجریش با چه مشخصاتی می‌تواند خانه رهن کرد.

تجریش مرکز بخش لواسانات شهرستان شمیرانات استان تهران است و در منطقهٔ ۱ شهر تهران واقع شده‌است. بر مبنای آخرین داده‌های جغرافیایی بیشترین درازای شهر تجریش ۳ کیلومتر است. میدان تجریش (سر پل تجریش) که نقطهٔ پایانی خیابان ولیعصر است، یکی از مکان‌های تجاری و شلوغ و زیبا تهران به‌شمار می‌رود. اگر به دنبال واحد دو خوابه با رهن کامل در تجریش هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاراه واحد دو خوابه در تجریش دارید یک واحد با متراژ ۱۰۵ متر که دارای امکاناتی مثل آسانسور، انباری است را با مبلغی بالغ‌ بر ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۱۱۰ متر که دو خوابه است و آسانسور، انباری، پارکینگ و ۲ ساله است را در صادقیه با ودیعه ۱ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۳ ساله با متراژ ۷۵ متر که دارای دو اتاق خواب، انباری و پارکینگ، آسانسور است در تجریش این واحد را با رهن کامل ۱میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۷۰ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۲۲ ساله است و دو اتاق خواب دارد باید ۹۰۰ میلیون تومان برای این واحد در تجریش پرداخت کنید.

اگر واحد بزرگتری می‌خواهید باز واحدی که ۱۸۰ متر است و دارای امکاناتی که به گفته آگهی دهنده، سالن بزرگ ۲ خواب + ۱ مستر لوکس و دارای ۱۰ متر تراس قابل چیدمان دارای کلوزد روم و TV Room، دارای ۲ پارکینگ سندی باکس ورودی از لابی شیک و مجلل، سونا خشک و بخار، سالن اجتماعات سالن جیم ورزش، دارای خدمات Bel boy ( دلیوری ) می‌توانید این واحد را در تجریش بار هن کامل ۴ میلیاردو تومان کرایه کنید.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد دو خوابه در مناطق تجریش و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه دو خوابه در تجریش به‌دست می‌آورید.

خانه-تجریش

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تجریش برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.