شماره هتل سارینا مشهد برای رزرو یا کنسلی

شماره هتل سارینا مشهد برای رزرو یا کنسلی

سفر به مشهد همیشه جذابیت‌های خود را داشته است. حال تصور کنید که این سفر با اقامت در یک هتل خوب و باکیفیت دنبال شود دیگر حال و هوای آن برای شما قابل وصف نخواهد بود. یکی از هتل‌های بسیار ایده الی که در این سفر در پیش رویتان قرار دارد. هتل سارینا مشهد است که در رده هتل‌های چهار ستاره قرار دارد اما ازنظر مهمان‌های این هتل امتیاز یک هتل پنج ستاره را برای خود توانسته است کسب کند.

از همین رو در ادامه سعی بر آن داریم تا پیرامون شماره هتل سارینا مشهد برای رزرو یا کنسلی اتاق در این هتل با شما مطالبی را به اشتراک بگذاریم. تا ساده‌تر از هرزمانی بتوانید بدون حضور در مشهد از هر نقطه مرزی در کشور اقدام به رزرو اتاق کنید یا در صورت بروز مشکل آن را کنسل کنید. پس با ما همراه باشید که بهترین‌ها در پیش روی شما است.

اطلاعاتی در مورد هتل سارینا مشهد

همان‌طور که می‌دانید در مشهد هتل‌های ریزودرشت بسیار زیادی برای پذیرایی از زائرین فراهم‌شده است. حال اگر باکیفیت غذا و خدمات‌دهی این هتل‌ها آشنایی کافی نداشته باشید در طول سفر به مشکل جدی برمی‌خورید. برای آشنایی با هتل سارینا مشهد پیش از آنکه از شماره هتل سارینا برای شما بگویم. بهتر است بدانید این هتل در سال ۱۳۹۸ ساخته‌شده است و دارای ۶ طبقه با ظرفیت پذیرایی از مهمان‌ها در ۲۱۲ اتاق است. در نظر داشتن یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت حضور ۷۰ خودرو خود از مزیت‌های بارز آن برای حضور گرم شما محسوب می‌شود. به یاد داشته باشید که فاصله بسیار کم هتل سارینا تا حرم و بازار رضا خود حسن بارز آن محسوب می‌شود. فراهم کردن خدمات رفاهی بی‌نظیر و در نظر داشتن یک استخر به همراه جکوزی و سونا برای مهمان‌ها با هزینه بلیط با نرخ کمتر در کنار بوفه سلف‌سرویس با چندین نوع غذا متنوع از مزیت‌های بارز این هتل به شمار می‌آید که نظر مهمان‌های بسیاری را به خود جلب کرده است. داشتن اینترنت در لابی، بهره گرفتن از کافی‌شاپ با پذیرش ۲۴ ساعته، لاندری، سرویس حرم، اتاق چمدان و فضای باز رستوران با تنوع غذایی بسیار زیاد از مزیت‌های دیگر حضور در این هتل چهار ستاره محسوب می‌شود.

هتل سارینا مشهد

شرایط ویژه‌ی رزرو هتل سارینا مشهد را بدانیم

پیش از آنکه پیرامون اطلاعات تماس این هتل مطالبی را با شما در میان بگذاریم. بهتر است بدانید بدرقه فرودگاهی از هتل برای مهمان‌های این هتل به‌صورت رایگان صورت می‌گیرد. همچنینی در جریان باشید که برای مسافران ایرانی و اتباع خارجی نرخ‌های جداگانه‌ای برای رزرو اتاق لحاظ می‌شود. پس اگر قرار است مهمان خارجی را با خود همراه داشته باشید این مهم را به یاد بسپارید. برای بچه‌های زیر پنج سال کلیه خدمات به‌صورت رایگان دنبال می‌شود. البته اگر شما دو فرزند زیر پنج سال داشته باشید این امر تنها برای یکی از فرزندان شما به‌صورت نیم‌بها و رایگان دنبال می‌شود. درنهایت باید به این مهم اشاره داشته باشیم که خدمات استخر، سونا و جکوزی این مجموعه برای مهمان‌های این هتل با تخفیف ویژه دنبال می‌شود. ساعت تحویل اتاق ۱۵ و ساعت تخلیه اتاق ۱۲ است. به یاد داشته باشید که پذیرش خانم مجرد با مدارک شناسایی معتبر صورت می‌گیرد. همچنین صیغه نامه با مهر برجسته محضر تنها برای مهمان‌های ایرانی امری الزامی است و این مهم برای مهمان‌های خارجی نیازی نیست.

شرایط کنسلی اتاق در هتل سارینا مشهد

همان‌طور که می‌دانید مشهد یکی از شهرهای توریستی در ایران به شمار می‌آید. از همین رو اقامت در هتل‌های این شهر باقیمت‌های متفاوتی برای شما در فصل‌های متمایز دنبال می‌شود؛ مثلاً در اوج مسافرت‌های عیدانه و تابستانی قطع به‌یقین شما برای رزرو هتل باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید و این امر در روزهای که سفر به مشهد کمتر می‌شود مثل زمستان با نرخ کمتری دنبال می‌شود. پس در نقطه مقابل آن می‌توانیم بگویم کنسلی هم در ایام پیک و غیر پیک با نرخ‌های جریمه متفاوت در پیش روی شما قرار دارد. کافی است شما از طریق درگاه‌های ارتباطی که برای شما در نظر گرفته‌شده است. در مورد شرایط اقامت و کنسلی اتاق‌ها کسب اطلاع کنید.

هتل سارینا مشهد

هزینه اقامت یک‌شب در هتل سارینا مشهد

  • برای اقامت در اتاق دوتخته با ظرفیت دو نفر همراه با صبحانه بوفه در رستوران هتل نیاز است هر شب ۷۶۰۰۰۰ تومان پرداخت شود.
  • اتاق سه تخته با ظرفیت سه نفر همراه با صبحانه بوفه در رستوران هتل رقمی در حدود را در ۱۱۶۰۰۰۰ تومان را در پیش روی شما قرار می‌دهد.
  • اتاق چهار تخته با ظرفیت چهار نفر همراه با صبحانه بوفه در رستوران هتل برای هر شب اقامت ۱۵۲۰۰۰۰ تومان است.
  • آپارتمان یک خوابه چهار تخته با ظرفیت چهار نفر همراه با بوفه صبحانه رستوران نیز ۱۵۲۰۰۰۰ تومان است.

اطلاعات تماس با هتل سارینا مشهد

شما می‌توانید از طریق شماره هتل سارینا برای رزرو اتاق به‌صورت غیرحضوری اقدام کنید. برای این منظور شماره ثابت ۵۱۳۱۴۴۴ برای شما در نظر گرفته شد است. برای اینکه به‌صورت حضوری هم به این هتل مراجعه کنید می‌توانید به مشهد، چهارراه بی‌سیم، خیابان جهاد، نرسیده به بیمارستان سینا، جهاد ۵ مراجعه کنید.

کلام آخر پیرامون اطلاعات تماس با هتل سارینا مشهد

همان‌طور که در طول مقاله پیش رو اشاره‌شده هتل سارینا یکی از هتل‌های خوش قیمت نزدیک به حرم است که در رده هتل‌های چهار ستاره واقع‌شده است. برای اینکه بتوانید از طریق شماره هتل سارینا مشهد برای رزرو هتل به‌صورت غیرحضوری تماس برقرار کنید می‌توانید با شماره ۵۱۳۱۴۴۴ تماس برقرار کنید. در طول مقاله پیرامون شرایط رزرو و کنسلی اتاق‌های هتل نیز مطالب جامعی همراه با اطلاعات کلی از هتل با شما عزیزان در میان گذاشته‌شده است. امید است مطالب پیش رو موردتوجه شما واقع‌شده باشد و ازاین‌پس بهترین‌ها در پیش روی شما در طول سفر به مشهد مقدس قرار داده شود.