شناسایی هویت شهید احمد زارعی با آزمایش دی ان ‌ای
شناسایی هویت شهید احمد زارعی با آزمایش دی ان ‌ای

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سردار ناصر باباخانی از شناسایی هویت شهید «احمد زارعی» از طریق آزمایش دی. ان.‌ای و پلاک خبر داد و گفت:پیکر مطهر این شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس استان پس از تفحص در دی‌ماه سال ۹۹ در منطقه عملیاتی فکه توسط کمیته جستجوی مفقودین تفحص شده […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سردار ناصر باباخانی از شناسایی هویت شهید «احمد زارعی» از طریق آزمایش دی. ان.‌ای و پلاک خبر داد و گفت:پیکر مطهر این شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس استان پس از تفحص در دی‌ماه سال ۹۹ در منطقه عملیاتی فکه توسط کمیته جستجوی مفقودین تفحص شده و هم‌اکنون پیکر مطهر این شهید والامقام در ستاد معراج شهدای است که بعد از تشریفات به کرمانشاه انتقال پیدا خواهد کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: امیر سرتیپ «فرهاد آریانفر» فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، هادی عسگری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور در منزل شهید «احمد زارعی» خبر شناسایی این شهید والامقام را به خانواده او  ابلاغ کردند.

او  اضافه کرد: شهید «احمد زارعی» از گردان ۱۴۳ تیپ ۳ لشکر ۸۱ زرهی، در منطقه عملیاتی «فکه» در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسیده است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حمله تند دست راست استراماچونی به محمود فکری + سند