شهادت دو مامور پلیس در درگیری با قاتل مسلح

سردار “محمد رضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر تیراندازی فردی مسلح و قتل شهروندی در یکی از خیابان های شهرستان اصفهان، بلافاصله ماموران انتظامی کلانتری ۱۶ به محل اعزام شدند.

وی در ادامه گفت: با حضور ماموران در صحنه، فرد مسلح که عرصه را برخود تنگ دیده به محض مشاهده پلیس به سمت ماموران انتظامی تیراندازی می کند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در نهایت با اقدام سریع ماموران انتظامی حاضر در صحنه، قاتل در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت می رسد و دو نفر از ماموران انتظامی نیز به شدت مجروح و جهت مداوا به مرکز درمانی منتقل می شوند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: ستوان سوم “امیر حسین زاده احمدی” و استوار دوم “محمداحسان شفیعی” از ماموران شجاع کلانتری ۱۶ شهرستان اصفهان پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل شدند.

سردار هاشمی فر ضمن تبریک و تسلیت شهادت این ماموران وظیفه شناس به خانواده شهیدان والا مقام، همرزمان وی و عموم مردم استان اصفهان خاطرنشان کرد: مراسم تشييع و تدفين پيکر پاک و مطهر شهيدان گرانقدر متعاقبأ اطلاع رساني خواهد شد.

نوشته شهادت دو مامور پلیس در درگیری با قاتل مسلح اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.