شهادت مزد تلاش مخلصانه شهید رئیسی بود

  • افران
شهادت مزد تلاش مخلصانه شهید رئیسی بود

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در غرب کشور مزد تلاش مخلصانه شهید رئیسی را جز شهادت ندانست و گفت: خداوند متعال پاداش و مزد مجاهدان را می‌دهد و آنان را در چشم همگان عزیز و بزرگ می‌کند و این عزت مطلق از وجود باری‌تعالی نشئت می‌گیرد، شهید رئیسی نیز مزد مجاهدت‌های خود را گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، آئین نکوداشت شهدای خدمت با حضور فرماندهان و کارکنان ارتش امروز _یکشنبه، ششم خرداد_ در قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا کرمانشاه برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم سلیمان طاهری فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید جمهور رئیسی اظهار کرد: ساده‌زیستی رئیس‌جمهور باعث شد بین مردم جایگاهی ویژه‌ای داشته باشد و محبوب مردم شود و تا آخرین لحظه نیز در میان مردم بود و درراه خدمت جان خود را فدا کرد.

وی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی شخصیتی مخلص و الگوی ساده‌زیستی برای مسئولان است، افزود: شهید رئیسی انتقادپذیر بود و باحوصله به مطالبات مردم پاسخ می‌داد و با خدمت صادقانه به دنبال کسب رضای الهی و مردم بود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در غرب کشور تصریح کرد: امروز نظام اسلامی به این نوع مدیران نیاز دارد تا از چالش‌ها عبور کند و مسئولان هم باید رفتار و منش شهید رئیسی را سرلوحه کار خود قرار دهند و در این مسیر گام بردارند.

وی ادامه داد: برای قبول یک مسئولیت در نظام اسلامی چندین ویژگی نیاز است که یکی از این ویژگی‌ها، اخلاق است که شهید رئیسی در آن سرآمد بود.

طاهری خاطرنشان کرد: خداوند متعال را شاکریم که به برکت وجود رهبر معظم انقلاب نگرانی از ادامه راه انقلاب و مدیریت کشور نداریم و طبق فرموده مقام معظم رهبری ملت ایران نگران و دلواپس نباشند و هیچ اختلالی در امور نظام ایجاد نخواهد شد.

وی مزد تلاش مخلصانه شهید رئیسی را جز شهادت ندانست و گفت: خداوند متعال پاداش و مزد مجاهدان را می‌دهد و آنان را در چشم همگان عزیز و بزرگ می‌کند و این عزت مطلق از وجود باری‌تعالی نشئت می‌گیرد و شهید رئیسی نیز مزد مجاهدت‌های خود را گرفت.

کد خبر 757342