شهید آیت‌الله رئیسی الگویی تمام‌عیار برای خدمت شد

  • افران
شهید آیت‌الله رئیسی الگویی تمام‌عیار برای خدمت شد

امام جمعه کرمانشاه گفت: بعد از شهادت سردار دل‌ها، شهید حاج‌قاسم سلیمانی (اعلی‌الله‌مقامه) دیدیم که دشمنان ما فکر می‌کردند اگر حاج‌قاسم نباشد استکبار خواب راحتی دارد؛ اما دیدند بعد از شهادت حاج‌قاسم طوفان الاقصی به‌پا خاست و بنیان رژیم صهیونیستی را سوزاند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه عصر امروز _ سی و یکم اردیبهشت _ در اجتماع مردمی که به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان در چهارراه بسیج کرمانشاه، برگزار شد، اظهار کرد: شهادت در انقلاب اسلامی تبدیل به موتور متحرکی شده که فضای جامعه را از نظر اقتدار، تلاش و کوشش متحول می‌کند.

وی ادامه داد: صحنه اخیر این تحولات را چند سال گذشته بعد از شهادت حاج قاسم شاهد بودیم؛ دشمنان فکر می‌کردند اگر حاج قاسم نباشد، استکبار خواب راحت می‌کنند اما طوفان‌الاقصی خلق شد و بنیان رژیم صهیونیستی را سوزاند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: دشمن ضربه خورده نفهمید چه کند دست به اشتباه بزرگی زد و به کنسولگری ایران در سوریه حمله کرد و با عملیات وعده صادق پاسخ داده شد.

وی تصریح کرد: شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی مرد جهاد، مرد خستگی‌ناپذیر، مردی که خستگی را خسته کرده، بود و آنچنان الگویی برای اداره کشور آفرید که هر کس بخواهد در آینده در این کشور رئیس جمهور شود، الگو و اسوه تمام عیاری به‌نام سید محرومین، به‌نام شهید جمهور، به‌نام سیدالشهدای خدمت؛ شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دارد.

حجت‌الاسلام غفوری ادامه داد: سیره رفتاری شهید جمهور خدمت شبانه‌روزی به مردم بود، کسی نمی‌تواند مسیر غیر از این مسیر در عرصه ریاست جمهوری داشته باشد.

وی افزود: امروز شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای همراهش را در میان خود در ظاهر نداریم، اما همانگونه که حاج قاسم شهید برای دشمن خطرناک‌تر از حاج قاسم زنده بود و هست، آیت‌الله شهید رئیسی هم در عرصه خدمت‌گذاری به مردم و محرومان بسیار مؤثرتر از آیت‌الله رئیسی که در ظاهر زنده است، هست.

امام جمعه کرمانشاه اظهار کرد: شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی تبدیل به یک فرهنگ ماندگار در اداره کشور و قوه مجریه شد.

وی افزود: شهید امیر عبداللهیان به‌عنوان حزب اللهی‌ترین، انقلابی‌ترین و فعال‌ترین وزیر خارجه بعد از انقلاب اسلامی تبدیل به یک الگوی تمام عیار برای دستگاه دیپلماسی شد.

حجت‌الاسلام رئیسی تصریح کرد: شهید عبداللهیان بنیان‌گذار دستگاه دیپلماسی متحرک انقلابی، فعال، پرشور، مکتبی، حزب‌اللهی ولایی تمام عیار شد، دیگر کسی نمی‌تواند در دستگاه دیپلماسی به نحو دیگری عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: شهید آیت‌الله آل‌هاشم در جایگاه نمایندگی ولی‌فقیه یکی از مردمی‌ترین چهره‌های روحانیت در کشور بود که تبدیل به الگوی مردم‌مداری و مردم‌داری در کشور شد.

امام جمعه کرمانشاه گفت: در این اجتماع بزرگ مردم غیور، انقلابی، شهیدپرور، مؤمن، مخلص و صمیمی شهر کرمانشاه پیمان می‌بندیم که در مسیر حفظ میراث شما که انقلاب اسلامی است؛ لحظه‌ای درنگ را به خودمان، اعمالمان و رفتارمان راه ندهیم.

وی خاطرنشان کرد: پیمان می‌بندیم تا نفس باقی‌ست در مسیر نورانی و روشنی که شماها ترسیم کرده‌اید، راه ادامه بدهیم و نسل آماده‌سازی و زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) باشیم.

حجت‌الاسلام غفوری در پایان، گفت: چهره‌های خدام، جهادگر، مخلص، متدین و انقلابی در جمهوری اسلامی ایران حضور دارند که این مسیر نورانی را با عزت و قدرت ادامه می‌دهند

کد خبر 755743

  • تعمیر یخچال در اصفهان