شهید رئیسی، در زمان حیات و شهادت خدمات بزرگی به مردم و کشور ارائه کرد

  • افران
شهید رئیسی، در زمان حیات و شهادت خدمات بزرگی به مردم و کشور ارائه کرد

امام جمعه کرمانشاه گفت: رهبر معظم انقلاب در منزل شهید رئیسی فرمودند ایشان، هم در زمان حیات خدمات بزرگی به مردم و کشور داشت و هم بعد از شهادت خدمت بزرگی به کشور کرد و مایه آبرو شد و این یعنی عاقبت به خیری و نهایت سعادت برای یک فرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حبیب الله غفوری امروز _ سه شنبه هشتم خرداد _ در آئین بزرگداشت شهید دکتر رئیسی و همراهانش و دوره آموزشی همراهانش و دوره آموزشی معاونان فرمانداران و بخشداران استان اظهار کرد: باید در مراحل مختلف به گونه‌ای عمل کنیم که مانند شهید رئیسی و همراهانش در پایان این راه سربلند و عاقبت به خیر باشیم و این سیره و سنت شهدای گرانقدر ما است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در منزل شهید رئیسی فرمودند ایشان، هم در زمان حیات خدمات بزرگی به مردم و کشور داشت و هم بعد از شهادت خدمت بزرگی به کشور کرد و مایه آبرو شد و این یعنی عاقبت به خیری و نهایت سعادت برای یک فرد.

امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: آنچه که موجب کسب این سعادت و عاقبت به خیری می‌شود برخورداری از ایمان و باور قلبی است و این شهدای عزیز ما این چنین بودند.

وی برخورداری از خصوصیات والای نفسانی و اخلاقی و داشتن عمل صالح را از دیگر ویژگی‌های یک مؤمن برشمرد و گفت: آمادگی برای شهادت در هر لحظه و در هر مکان، بالاترین مرتبه ایمان و خداباوری است و شهید رئیسی و همراهانش دارای چنین صفات برجسته‌ای بودند.

کد خبر 758071

  • خودرو بر هشترود