شهید رئیسی اقتدار بین‌المللی نظام را بازگرداند

مژده خبر- آذربایجان شرقی فرماندار بستان‌آباد گفت: شهید رئیسی اقتدار بین‌المللی نظام جمهوری اسلامی را بازگرداند.

مژده خبر- آذربایجان شرقی فرماندار بستان‌آباد گفت: شهید رئیسی اقتدار بین‌المللی نظام جمهوری اسلامی را بازگرداند.

علیرضا توری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به خدمات شهید امیر عبداللهیان وزیر شهید امورخارجه، دستاورد های دولت سیزدهم در سیاست خارجی را تشریح کرد و ادامه داد: فعال کردن دیپلماسی عزت و اقتدار که ثمره آن عضویت در پیمان‌های شانگهای، بریکس و منطقه‌ای بود، از جمله اقدامات دولت سیزدهم است.

وی به کسری بودجه ۴۵۰ هزار میلیاردی در دولت قبل اشاره کرد و افزود: با وجود کسری و بدهی عظیم بودجه دولت دوازدهم، دولت مردمی و انقلابی سیزدهم توانست هزاران واحد تولیدی نیمه فعال را به چرخه اقتصادی بازگرداند و در این راستا نیز نرخ بیکاری را کاهشی کند.

وی مشکلات اقتصادی موجود را حاصل کارکرد دولت های قبلی دانست و گفت: اقدامات زیرساختی و سیاست‌های اقتصادی دولت سیزدهم در چند سال آینده در رشد، توسعه، رفاه و زندگی مردم نمایان خواهد شد.

وی به اقدامات دولت سیزدهم در شهرستان بستان‌آباد اشاره کرد و افزود: خدمات ارزنده‌ای در حوزه کشاورزی، فعال کردن واحد های صنعتی، اعطای تسهیلات به واحد های خرد تولیدی، محرومیت زدایی روستاها، اجرای طرح هادی روستایی، توسعه مناطق محروم، حمایت از مشاغل روستایی اقدامات ویژه‌ای صورت گرفته در شهرستان بستان‌آباد است که در زندگی و آسایش مردم نمود پیدا کرده است.

وی با توجه به اینکه ۱۷ ماه فرماندار شهرستان هشترود در دولت سیزدهم بوده است، اقدامات دولت مردمی شهید آیت الله رئیسی در این شهرستان را تشریح کرد و ادامه داد: دولت برای جذب سرمایه‌گذار در این شهرستان زیرساخت های انرژی از جمله لوله کشی گاز را فراهم کرد.

  • منبع خبر : ایسنا