شوک به دنیای فوتبال با مرگ ۷ هوادار +تصاویر

شوک به دنیای فوتبال با مرگ ۷ هوادار +تصاویر

کورینتیانس در مسابقات هفته بیستم لیگ و در حالی که از میزبان خود کروزیرو ۱-۰ عقب بود اما در دقیقه ۸+۹۰ با ضربه گوستاوو سیلوا به تساوی رسید، هواداران کورینتیانس از این گل و امتیاز دیوانه‌وار سر از پا نمی‌شناختند و ورزشگاه را با صدای خود کر کردند. اما این گل و این یک تساوی همیشه در تاریخ این باشگاه تلخ‌ترین امتیاز یاد می‌شود.

داستان از این قرار است که پس از این دیدار، هواداران کورینتیانس با در حال بازگشت به سمت شهر خود بودند که با تصادف مهیبی مواجه شدند. آتش نشانی در ایالت میناس گرایس برزیل اعلام کرد که بر اثر تصادف اتوبوس هفت نفر جان خود را از دست دادند. به گفته یکی از مسئولین این تیم دراینتسافد ۳۶ نفر مجروح شدند که ۲۷ نفر از آنها به بیمارستان منتقل شدند، که حال یک نفر وخیم اعلام شده است.

کورینتیانس و دیگر باشگاه‌های برزیلی با ارسال پیامی در صفحات اجتماعی رسمی باشگاه خود به خانواده قربانیان تسلیت گفتند. لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس جمهور برزیل که خودش یکی از هواداران پروپاقرص کورینتیانس به شمار می‌رود با تسلیت به خانواده بازماندگان در حساب‌ رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت: امیدوارم مجروحان بهبود یابند و علل حادثه بررسی شود، ما به دنبال ایمنی و اتوبوس‌هایی با وضعیت خوب در جاده‌ها هستیم زیرا بازیابی کسانی که از دست داده‌ایم غیرممکن است.

شوک به دنیای فوتبال با مرگ ۷ هوادار +تصاویر

شوک به دنیای فوتبال با مرگ ۷ هوادار +تصاویر