صعود تیم بسکتبال کرمانشاه به مرحله حذفی لیگ دسته یک
صعود تیم بسکتبال کرمانشاه به مرحله حذفی لیگ دسته یک

تیم خانه بسکتبال کرمانشاه به مرحله حذفی رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال کشور صعود کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس هیأت بسکتبال استان کرمانشاه گفت: دور رفت رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال در «گروه شمال» از ۱ تا ۸ دی ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شد که تیم کرمانشاه با خانه […]

تیم خانه بسکتبال کرمانشاه به مرحله حذفی رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال کشور صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس هیأت بسکتبال استان کرمانشاه گفت: دور رفت رقابت‌های لیگ دسته یک صعود تیم بسکتبال کرمانشاه به مرحله حذفی لیگ دسته یکبسکتبال در «گروه شمال» از ۱ تا ۸ دی ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شد که تیم کرمانشاه با خانه بسکتبال اسد اباد، پاس ناجای کامیاران، خانه بسکتبال کردستان و البرز قزوین هم گروه بود.

احمدیان افزود: در رقابت‌های دور رفت تیم کرمانشاه با انجام چهار بازی به ۲ برد و ۲ باخت رضایت داد.

وی با بیان اینکه دور برگشت رقابت‌های گروه شمال به میزبانی کردستان هم اکنون در حال برگزاری است، گفت: تیم کرمانشاه در روز اول به استراحت خورد و در روز بعد موفق شد از سد خانه بسکتبال اسد اباد عبور کند، اما در دیدار بعدی نتیجه را به تیم قدرتمند کردستان واگذار کرد.

رییس هیأت بسکتبال استان خاطرنشان کرد: در ادامه این رقابت‌ها، تیم کرمانشاه فردا (یکشنبه) با البرز قزوین و پس فردا با پاس ناجای کامیاران بازی دارد که اگر در مقابل این دو تیم نتیجه را واگذار کند بازهم به مرحله بعد (حذفی) صعود خواهد کرد.

احمدیان یاداور شد: تیم جوان خانه بسکتبال کرمانشاه با میانگین سنی زیر ۲۰ سال و بدون اسپانسر در مقابل تیم‌های قدرتمند سوپر لیگ حاضر شده است و تا کنون توانسته صعود خود را به مرحله پلی اف (حذفی) قطعی کند.

وی افزود: مرحله حذفی این رقابت‌ها ده روز دیگر آغاز می‌شود.

در رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال کشور ۴۲ تیم در قالب ۷ گروه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیوست‌های فرهنگی در شهر لحاظ خواهد شد