صعود محسن نژاد و ساروی به نیمه نهایی و حذف یک کشتی گیر

صعود محسن نژاد و ساروی به نیمه نهایی و حذف یک کشتی گیر

مسابقات ، امروز در ۳ وزن دوم پیگیری شد. در این مسابقات سهمیه المپیک پاریس هم توزیع می‌شود.

**نتایج کامل به شرح زیر است:

در وزن 72 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، سید دانیال سهرابی در دور نخست با آرتور پولیتایف از اوکراین سرشاخ شد و با نتیجه 8 بر ۲ به برتری رسید.

سهرابی، فرنگی‌کار ۷۲ کیلوگرم کشورمان در ادامه مبارزه با نتیجه 7 بر 7 مقابل علی ارسلان نماینده میزبان شکست خورد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| صعود محسن نژاد و ساروی به نیمه نهایی و حذف یک کشتی گیر

سهرابی در شرایطی که با نتیجه 7 بر صفر از رقیب ایرانی خود عقب افتاده بود، با تلاش فراوان توانست، نتیجه را 7 بر 7 کند اما به دلیل امتیازهای درشت رقیبش، در نهایت ناکام ماند و بازی را واگذار کرد.

ارسلان همچنین در پایان مبارزه با نماینده مجارستان دچار مصدومیت شد و در حالی که ۱۰ بر 5 پیش بود، ۱۳ بر ۱۰ کشتی را واگذار کرد‌.

در وزن 60 کیلوگرم که 41 نفر حضور دارند، مهدی محسن‌نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الدار حافظ اف از آمریکا مبارزه کرد و با نتیجه 7 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دور بعد شد.

محسن‌نژاد در دور بعد با هاک کیم از کره جنوبی سرشاخ شد که توانست با غلبه براین حریف با نتیجه ۴ بر ۲ به یک چهارم راه یابد.

محسن‌نژاد در این مرحله مقابل کرایمر حریف آلمانی کشتی گرفت و با نمایشی خوب با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

کشتی گیر خوزستانی کشورمان با این پیروزی به مصاف ژولمان شارشنبکوف قهرمان جهان از قرقیزستان در نیمه نهایی جدال خواهد داشت.

پیشنهاد فر نیوز
توقف حمل‌ونقل هوایی در مسکو به‌دلیل حمله پهپادی اوکراین

در وزن 97 کیلوگرم که 38 نفر حضور دارند، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با مارکوس راگینگر از اتریش رفت و توانست با برتری ۳ بر یک به یک هشتم راه یابد.

کورنیزاک از لهستان حریف بعدی فرنگی‌کار کشورمان در این مرحله بود که محمد هادی ساروی با عملکردی فوق‌العاده با چند بارانداز پی در پی ۷ بر یک به برتری رسید تا راهی یک چهارم شود.

بالدوف از نروژ در این مرحله حریف ساروی بود. فرنگی‌کار مدال‌آور کشورمان موفق شد حریفش را ۴ بر یک شکست دهد تا راهی نیمه‌نهایی شود. این مرحله عصر امروز برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *