صعود هندبالیست‌ها به تعویق افتاد

صعود هندبالیست‌ها به تعویق افتاد

تیم‌ ملی هندبال نوجوانان ایران در نخستین دیدار خود در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف رفت که این دیدار مهم و سرنوشت ساز با نتیجه ۲۶ بر ۲۹ به سود عربستان به پایان رسید.

ملی پوشان در نیمه نخست این دیدار کم اشتباه ظاهر شدند و توانستند با دفاع منسجم و همچنین شوت های از راه دور نتیجه را به اختلاف ۴ گل برسانند و این نیمه را با نتیجه ۱۰ بر ۱۴ به رختکن بروند.

صعود هندبالیست‌ها به تعویق افتاد

مهدی دارینی و احمدرضا آرام‌ چهره های درخشان نیمه اول بودند. ملی پوشان هر چند در نیمه دوم خوب شروع کردند و اختلاف ۶ امتیازی ایجاد کردند اما هر چه به دقایق انتهایی این نیمه نزدیک می شدیم عربستان اختلاف را کاهش داد و نتیجه را به یک اختلاف رساند و سپس در دقیقه ۵۵ بازی را در عدد ۲۴ مساوی کرد.

سپس از اشتباهات ملی پوشان نهایت استفاده را برد و سه اختلاف امتیاز ایجاد کرد تا کار برای تیم‌ ملی ایران سخت شود. در نهایت نیز عربستان این بازی مهم را با نتیجه ۲۶ بر ۲۹ به سود خود ثبت کرد.

در دیگر دیدار گروه چهارم مرحله یک هشتم جزایر فارو توانست ۲۸ بر ۳۰ آلمان را شکست دهد تا با این نتیجه معادلات تیم های گروه چهارم برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی پیچیده شود.

ملی پوشان هندبال کشورمان فردا شب در دومین و آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی با آلمان دیدار می کنند که نتیجه این دیدار تاثیر زیادی بر صعود تیم ملی هندبال به مرحله بعدی مسابقات جهانی دارد.

پیشنهاد فر نیوز
از دیدن کیک جشن عروسی علی دایی شوکه می‌شوید

دیدار ایران و آلمان فرداشب از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *