ضرورت تداوم منش و راه شهید جمهور از سوی دولت آینده

مژده خبر- یادداشت پیش رو با عنوان ضرورت تداوم منش و راه شهید جمهور از سوی دولت آینده به قلم رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هیدج زنجان را باهم می خوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین

شهادت مظلومانه آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محبوب و مردمی و خدمتگزار را خدمت مردم شهید پرور و انقلابی کشور و به ویژه استان زنجان تسلیت عرض می‌کنم. امید است منتخب مردم و رئیس جمهور آینده با ادامه دادن خط مشی و مسیر ایشان، راه ناتمام ایشان را ادامه دهد و عزت ایران اسلامی را دوچندان کند.
همانگونه که مردم عزیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی مستحضر هستند همواره تبلیغات بسیار زیادی بر علیه نظام اسلامی ایران همواره وجود داشته و دارد. دشمنان این مرز و بوم همیشه سعی داشتند مردم را از حکومت جدا کرده و مردمی بودن انقلاب را زیر سوال ببرند. این دشمنان قسم خورده با ایجاد شایعه علیه دولتمردان و خدمتگزاران مردم تمامی امکانات خود را بسیج نموده اند که جلوی مشارکت مردم و تاثیرگذاری آنها را در سرنوشت خود مخدوش نمایند.
لذا در شرایط کنونی و با توجه به هجمه این رسانه‌های معاند و تبلیغات منفی بر علیه نظام جمهوری اسلامی لازم است که مردم عزیز انسجام و وحدت خودشان را حفظ نموده و با حضور پرشور در انتخابات نقشه‌های شوم دشمنان ایران را نقش بر آب نمایند.
هر چقدر مشارکت مردم ر انتخابات پرشورتر و حضورشان پررنگ‌تر باشد دولت بعدی با قدرت و صلابت بیشتری بر سر کار آمده و به تبع آن مسئولیت خطیر خود را بیشتر حس خواهد کرد. با حضور پررنگ مردم در انتخابات دولتمردان بعدی الزام بیشتری به رعایت قانون و برطرف کردن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم خواهند داشت.
مردم عزیز باید همواره به یاد داشته باشند که این انقلاب با خون‌های بسیار زیادی به ثمر رسیده و نباید تحت هیچ شرایطی حاکمیت را تنها گذاشته و همواره پشتیبان آنها باشند. این خون‌های پاک و مطهر منجمله خون پاک آیت الله رئیسی و همراهان ایشان و سردار سلیمانی عزیز برای سربلندی ایران اسلامی و عزت این آب و خاک ریخته شده و هیچ دلیل و منطقی عدم حضور مردم را توجیه نخواهد کرد. ما همواره در برابر خون شهیدان مسئول خواهیم بود و لذا باید به رسالت خودمان به بهترین نحو عمل کنیم.
از سوی دیگر منتخب مردم و دولت آتی نیز باید تمامی امکانات خود را بسیج کند تا به نحو احسن رسالت خود را به سرانجام برساند.
به امید سربلندی هرچه بیشتر ایران اسلامی
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

  • نویسنده : دکتر مهدی صفاییان
  • منبع خبر : مژده خبر