ضرورت حفظ وحدت ملی برای تقابل با نقشه های دشمن

ضرورت حفظ وحدت ملی برای تقابل با نقشه های دشمن

، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با افکارنیوز با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار مردم سیستان و بلوچستان ابراز کرد: مهم‌ترین اولویت هر کشوری است و این روزها نیز دشمن به دنبال هدف قراردادن ماست.

وی افزود: رهبر انقلاب اشاره کردند که دشمنان از مسائل مختلفی ازجمله تفاوت قومی در ایران بحران‌سازی می‌کنند. از آنجاکه کشور ما دارای قومیت‌های مختلفی است و این قومیت‌ها در کنار یکدیگر جامعه اسلامی را ایجاد می‌کنند، برای دشمنان قابل تحمل نیست.

جوکار یادآور شد که در واقع آنچه به وحدت قومیتی هویت می‌بخشد، فرهنگ دینی است به طوری که تسبیح دین، تمام این قومیت‌ها را دور یکدیگر جمع می‌کند. لذا لازم به تاکید است که بیانات رهبری در این خصوص بر اساس اطلاعات است و نه تحلیل.

نماینده مردم یزد اشاره کرد: دشمن برای بحران‌سازی در کشورهای مختلف از جمله ایران مجموعه‌هایی را ایجاد می‌کند و به دنبال تحریک برخی از بخش‌ها از جمله قومیت‌ها و مسئله جنسیت است تا ابزاری داشته باشد که به ما ضربه بزند.

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس خاطرنشان کرد: البته که مانند سال‌های گذشته نمی‌توانند به این هدف شوم برسند و این عدم دسترسی در سایه اتحاد و وحدت حاصل می‌شود که در شرایط فعلی ازجمله نیازهای اساسی کشور است.

وی بیان کرد: اکنون ۴۴ سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد و دشمنان مدام و به صورت دائم روی موضوع وحدت ملی کشورمان تمرکز کرده اما تاکنون نتوانسته است کاری انجام دهد.

ضرورت حفظ وحدت ملی برای تقابل با نقشه های دشمن

جوکار گفت: در حوزه امنیت ملی دشمن دشمنی می‌کند و البته انتظار دیگری نیز از دشمن وجود ندارد اما در این میان عده‌ای نیز در داخل کشور راه دشمن را دنبال کرده و به امنیت ملی خدشه وارد می‌کنند.

پیشنهاد فر نیوز
روزهای سخت پرسپولیس در راه است

وی درانتها خاطرنشان کرد: این افراد راهبردهای آمریکا را در داخل کشور اجرا می‌کنند. با این اوصاف برای داشتن و حفظ امنیت ملی، حفظ و تقویت و گسترش وحدت ملی است. زیرا فقط از طریق آن می‌توان امنیت را حفظ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *