طرح تشویقی برای صنایع کرمانشاه در صورت استفاده از مولد خورشیدی

طرح تشویقی برای صنایع کرمانشاه در صورت استفاده از مولد خورشیدی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: صنایع در صورت استفاده از مولد خورشیدی و اجرای طرح‌های بهینه‌سازی مصرف، از معافیت در طرح‌های مدیریت مصرف برخوردار می‌شوند.

به گزارش خبرنگار فرنیوز (مسعود دریابار) محمد مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه امروز در نخستین جلسه مشترک شرکت توزیع برق استان کرمانشاه و صنایع در راستای پیک برق تابستان 1403 ضمن تشکر از صنایع همکار در سال 1402 در مدیریت بار به تشریح مشکلات و ناترازی‌های موجود در صنعت برق در سال‌جاری پرداخت و چگونگی برنامه‌های مدیریت بار صنایع در سال 1403 را بیان کرد.

وی گفت: اقدامات خوبی در حوزه‌های هوشمندسازی، کنترل‌پذیری، کاهش تلفات شبکه و مسائل مختلف در حوزه مدیریت اقتصاد صنعت برق و اطلاع‌رسانی به مردم با موضوع نحوه استفاده بهینه از انرژی برق صورت گرفته تا نگاه ویژه‌ای در بخش‌های مختلف مصرف بهینه انرژی در صنعت برق ایجاد شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: در صورت اجرای دقیق و صحیح ۱۸۰ برنامه تدوین شده از سوی وزارت نیرو می‌توان تابستان امسال را بدون خاموشی گذراند که در این راستا پیشبرد یکایک این برنامه‌ها ضامن موفقیت صنعت برق کشور خواهد بود.

وی در رابطه با طرح‌های تشویقی صنعت برق برای صنایع، گفت: صنایع در صورت استفاده از مولد خورشیدی و اجرای طرح‌های بهینه‌سازی مصرف، از معافیت در طرح‌های مدیریت مصرف برخوردار می‌شوند.