طرح نهایی پروژه مسکن ۱۵ هزار واحدی بندرعباس بررسی شد

طرح نهایی پروژه مسکن ۱۵ هزار واحدی بندرعباس بررسی شد

با حضور استاندار هرمزگان و پیمانکاران چینی، طرح نهایی پروژه مسکن ۱۵ هزار واحدی بندرعباس به عنوان بزرگترین طرح متمرکز در حوزه نهضت ملی مسکن کشور بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از هرمزگان و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، جلسه کارگروه مسکن استان با دستور کار بررسی اجرای پروژه مسکن ۱۵ هزار واحدی شهر بندرعباس برگزار شد.

در این جلسه طرح نهایی احداث این پروژه مهم در حوزه مسکن با حضور پیمانکاران چینی و مشاوران بررسی و ایرادات طرح احصا و درخواست شد ایرادات طرح برطرف و در جلسه آتی مجدد طرح نهایی ارائه شود.

طرح مورد نظر در پنج زون در نظر گرفته شده که مقرر شد اصلاحات معماری و شهرسازی لازم اعمال شود.

عملیات تسطیح زمین در محدوده مورد نظر با روند خوبی در جریان است و آمادگی لازم برای اجرای طرح در فاز نخست پس از نهایی شدن طرح سازه و معماری وجود دارد.

استاندار هرمزگان در این جلسه با تاکید بر اینکه طرح مسکن ۱۵ هزار واحدی بندرعباس، بزرگترین طرح نهضت ملی مسکن به صورت متمرکز در کشور است، گفت: اجرا و تکمیل این پروژه دارای اهمیت بسیار زیادی است و به صورت هفتگی روند پیشرفت آن بررسی می‌شود.

وی افزود: کار پس از نهایی شدن طرح معماری در هفته آینده در زون دوم آغاز خواهد شد و به تدریج سایر زون‌ها نیز احداث می‌شوند تا بتوان مطابق برنامه زمان‌بندی این پروژه مهم را تکمیل کرد.

کد خبر 706330