“طوفان الاقصی” هیمنه رژیم‌صهیونیستی را درهم‌ شکست

حجت الاسلام‌والمسلمین حبیب‌الله غفوری، امروز(۹ آبان) در جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در کرمانشاه، با اشاره به رخدادهای امروز غزه، گفت: اگرچه تلفات در غزه سنگین است، اما ملت فلسطین پیروز است و این واقعیت‌ها باید تبیین شوند.

غفوری افزود: دشمنان سالهاست مبنای کار خود را بر رسانه‌ها قرار داده‌اند و با تکیه بر توان رسانه‌ای خود واقعیات دنیای غرب و آمریکای جنایتکار را آن طور که دوست دارند به دنیا مخابره می کنند که نمونه این امر را در مورد دروغ هایی که از قدرت رژیم صهیونیستی به دنیا گفته بودند، در جریان عملیات طوفان الاقصی شاهد بودیم.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه هنر بزرگ حماس در جریان طوفان الاقصی برملا کردن واقعیت‌ها در مورد قدرت واقعی رژیم جعلی صهیونیستی بود، اظهار کرد: در جریان عملیات طوفان الاقصی فلسطینی ها به تنهایی هیمنه رژیم صهیونیستی را در هم شکستند.

وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری نشست های پرسش و پاسخ برای پاسخگویی به شبهات دانش‌آموزان و دانشجویان در راستای روشنگری در مورد واقعیت های روز دنیا ضروری است، گفت: با توجه به تلاش دشمنان برای شبهه افکنی در بین جامعه به ویژه جوانان، برگزاری نشست های روشنگرانه می تواند نقش مهمی در تبیین واقعیت ها داشته باشد.

غفوری با اشاره به ضرورت تقویت رسانه‌ها در راستای انعکاس مطلوب ویژه برنامه‌های ملی و مذهبی در استان، ادامه داد: رسانه‌ها باید خیلی بیشتر از اینها فعال شوند و واقعیت ها را در فضای مجازی برای جامعه تبیین کنند، لذا کمیته رسانه باید در برگزاری مناسبت های دینی و مذهبی قوی‌تر ورود کرده و از همه کمیته‌ها فعالتر باشد.

وی با اشاره به اهمیت توجه ویژه به بانوان در برنامه‌ریزی برای برگزاری مناسبت‌های دینی و ملی، گفت: توجه ویژه به بانوان می‌تواند نقش مهمی در پرشورتر برگزار شدن آیین های مهمی مثل راهپیمایی ۱۳ آبان داشته باشد.

غفوری با دعوت از عموم مردم ولایی کرمانشاه برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، ابراز امیدواری کرد امسال شاهد حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال باشیم.

غفوری افزود: ملت شریف ایران اسلامی که در دوران دفاع مقدس به آزادگان دنیا نشان دادند که با دست خالی می توان در برابر ظلم ایستادگی کرد و فرهنگ ایستادگی در برابر ظلم را به جهانیان مخابره کردند، قطعا این بار هم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان حمایت خود را از مظلومان نشان خواهند داد.

انتهای پیام

نوشته “طوفان الاقصی” هیمنه رژیم‌صهیونیستی را درهم‌ شکست اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.