ظرفیت‌های چندگانه قصرشیرین می‌تواند بسترساز شکل‌گیری یک منطقه آزاد ممتاز باشد

  • افران
ظرفیت‌های چندگانه قصرشیرین می‌تواند بسترساز شکل‌گیری یک منطقه آزاد ممتاز باشد

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه منطقه آزاد قصرشیرین باید متناسب با ظرفیت های متنوع و چندگانه آن در برنامه های کلان کشور دیده شود، گفت: امیدوارم توجه به این ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ترکیبی و چندگانه، شاهد شکل‌گیری یک منطقه آزاد ممتاز و ویژه در قصرشیرین باشیم.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، محمدطیب صحرایی روز _شنبه بیست‌وپنجم فروردین _ در نشست معارفه مدیرعامل منطقه آزاد قصرشیرین که با حضور حجت الله عبدالمالکی دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و معاونان استانداری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های بسیار خوب استان کرمانشاه، تلاقی مجموعه بسیار گرانبهایی از ظرفیت‌های مختلف در مرزهای غربی کشور است.

وی ادامه داد: قصرشیرین هر ساله میزبان یک ظرفیت فرهنگی، فکری و اعتقادی به نام جریان تمدنی اربعین است و ظرفیت منطقه آزاد هم می‌تواند یک گشایش بسیار خوب دیگری برای این منطقه باشد.

استاندار کرمانشاه بر پیگیری‌های برنامه‌ها و مسائل مرتبط با منطقه آزاد تجاری قصرشیرین را از اولویت‌های استان دانست و گفت: برنامه‌ها و طرح‌های مرتبط با منطقه آزاد باید به شکلی عالمانه و صبورانه دنبال شود.

وی بر ضرورت پرهیز از هرگونه فرصت سوزی، عنوان کرد: باید از فرصت منطقه آزاد برای ایجاد اشتغال و تولید مولد برای مردم عزیز استان کرمانشاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

صحرایی در ادامه سخنانش گفت: کارها و فعالیت‌های صورت گرفته در منطقه آزاد قصرشیرین در مقایسه با دیگر مناطق آزاد تازه تأسیس بسیار خوب بوده است و این موضوع، مقدمه بسیار خوبی برای انجام حرکت‌های بعدی خواهد بود.

وی با تقدیر از تلاش‌های نادر نادری در دوران فعالیت خویش به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد عنوان کرد: امیدوارم در ادامه هم بتوانیم از ظرفیت حضور ایشان در منطقه آزاد قصرشیرین استفاده کنیم.

استاندار کرمانشاه با ابراز خرسندی از معرفی مدیرعامل منطقه آزاد قصرشیرین، عنوان کرد: آقای محمودیان را از سال‌ها قبل به عنوان فردی بسیار با انگیزه و پرتلاش می‌شناسم و خوشحالم که شاهد بازگشت یکی از سرمایه‌های انسانی استان هستیم‌.

وی از تلاش‌های دکتر عبدالمالکی دبیر شورای مناطق آزاد کشور برای مشخص شدن ترکیب هیأت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قصرشیرین قدردانی کرد و گفت: امیدواریم با کمک‌های آقای عبدالمالکی روند پیگیری برنامه‌ها و طرح‌های مرتبط با منطقه آزاد قصرشیرین با زمان بندی مناسبی به خوبی پیش برود.

به گزارش ایمنا، در پایان این نشست با تقدیر از زحمات نادر نادری مدیر اجرایی پیشین منطقه آزاد قصرشیرین، یعقوب محمودیان به عنوان مدیرعامل این مجموعه معرفی شد.

همچنین الله‌رضا مرادی گروسی و نادر نادری به عنوان عضو هیأت مدیره منطقه آزاد قصرشیرین معرفی شدند.

کد خبر 744209

  • خرید چیلر
  • دستگاه حضور و غیاب