عبدی: امیدوارم زمین آزادی اجازه بازی همیشگی پرسپولیس را بدهد

عبدی: امیدوارم زمین آزادی اجازه بازی همیشگی پرسپولیس را بدهد

بهادر عبدی، بازیکن سابق درباره بازی سرخپوشان برابر تیم سیرجان اظهار کرد: بازیکنان پرسپولیس بعد از بردی که برابر تیم الدحیل به دست آوردند شرایطشان خیلی بهتر شد و امیدوارم زمین آزادی اجازه بدهد که پرسپولیس بازی همیشگی خود را بتواند انجام بدهد. به نظرم سخت‌ترین بازی فصل پرسپولیس است، چون هم مربی گل گهر تیم خوبی درست کرده است و هم بازیکنان باکیفیتی دارند.

او افزود: اگر زمین مسابقه خوب و آماده بازی کردن باشد در آن صورت پرسپولیس همان‌طور که در این سال‌ها در لیگ برتر نشان داده که مشکلی برایش ایجاد نمی‌شود به خصوص مقابل تیمی مثل گل گهر که فوتبال بازی می‌کند و دنبال حواشی بیرون از زمین نیستند، موفق خواهد بود. امیدوارم بازی باکیفیتی باشد و در نهایت تیم پرسپولیس ۳ امتیاز این بازی را بگیرد.

پرسپولیس در نبود یکی، ۲ بازیکن متضرر نمی‌شود

عبدی درباره اینکه غیبت وحید امیری و مهدی ترابی را در این بازی چطور می‌بیند، گفت: به هر حال این ۲ بازیکن جزو بهترین بازیکنان پرسپولیس و تیم ملی هستند و هر ۲ نفر جزو نفرات اثرگذار در قهرمانی‌های اخیر پرسپولیس بودند، اما پرسپولیس شکل فوتبالی‌اش به صورتی است که هر جانشینی به ترکیب اصلی اضافه شود می‌تواند آن کار لازم را انجام بدهد. نمونه‌اش امید عالیشاه که جلوی الدحیل در پست ترابی بازی کرد و بهترین بازیکن زمین مسابقه شد. فکر می‌کنم پرسپولیس آن قدر تیم یکدست و بزرگی دارد که با نبود یکی، ۲ بازیکن متضرر نشود، اما به هر حال این‌ها بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس هستند و امیدوارم که خیلی زودتر برسند و به ترکیب اصلی اضافه شوند و دست یحیی گل محمدی بازتر شود، اما فکر نکنم غیبتشان باعث ایجاد مشکل برای سرخپوشان شود.

حضور هواداران پرسپولیس بعد از گذشت چند هفته نشان از تبعیض است

پیشنهاد فر نیوز
رونمایی از ۱۱ بازیکن تیم ملی برای دیدار مقابل فلسطین

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه نخستین حضور هواداران در این بازی را چطور می‌بیند، بیان کرد: یکی از صد‌ها تصمیم غلطی است که در سال اخیر برای فوتبالمان گرفته شد این است که پرسپولیس تازه در هفته هفتم برای اولین بار هوادارانش را می‌بیند و فکر می‌کنم این امر چیزی به جز تبعیض نمی‌تواند باشد. حریفان پرسپولیس از همان هفته اول با ۶۰، ۷۰ هزار تماشاگر توانستند بازی‌های خود را میزبانی کنند، اما سرخپوشان اولین بازی‌شان است که هوادارانشان در ورزشگاه حضور دارند البته خدا را شکر هواداران را از نزدیک می‌بینند هم انرژی مضاعفی برای آن‌ها است و مردم هم خوشحال می‌شوند. امیدوارم بانوانی که به استادیوم می‌روند حضورشان ادامه‌دار باشد و این طور نباشد که دوباره مقطعی به ورزشگاه بروند.

تصمیماتی برای عقب افتادن فوتبال گرفته می‌شود

او افزود: تصمیمات امسال مخصوصا تعطیلات لیگ برتر، کاهش سهمیه بزرگسالان و سقف قرارداد خوب نبود. آدم فکر می‌کند که این تصمیمات برای عقب افتادن فوتبال گرفته می‌شود. مهدی تارتار هم به حق گفت که فوتبالمان به ۳۰ سال پیش برگشته است و من واقعا فکر می‌کردم این طور شده است. زمانی که ما فوتبال خود را شروع کردیم تصمیماتی که اکنون گرفته می‌شود آن موقع به این صورت بود و فکر می‌کردیم پیشرفت کنیم، اما به عقب بازگشتیم. امیدوارم فوتبالمان به دوران طلایی‌اش برگردد. همه مردم و مربیان و بازیکنان از فوتبال لذت می‌بردند، اما اکنون این اتفاق رخ نمی‌دهد.

بازی پرسپولیس و گل گهر کم گل نخواهد بود

عبدی درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان گفت: به نظرم بازی کم گلی نشود، چون هر ۲ تیم هجومی هستند و تیم پرسپولیس جلوی هوادارانش در آزادی ۹۰ دقیقه مالکیت توپ را دارد و در زمین حریف کار می‌کند. با توجه به بازیکنان قدرتمندی که در هر ۲ تیم حضور دارند نمی‌گویم بازی پرگل می‌شود، اما ۲، ۳ گل این دیدار دارد البته نتیجه را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم.

پیشنهاد فر نیوز
نشست مقامات امنیتی تل‌آویو درباره عادی‌سازی با عربستان