عروج آسمانی حاج «بهروز همتی» از جانبازان و پیشکسوتان سرافراز هشت سال دفاع مقدس
عروج آسمانی حاج «بهروز همتی» از جانبازان و پیشکسوتان سرافراز هشت سال دفاع مقدس

به گزارش فر نیوز  به نقل از دفاع‌پرس از کرمانشاه، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس استان کرمانشاه در پی درگذشت حاج  «بهروز همتی» از پیشکسوتان دفاع مقدس استان کرمانشاه پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است: بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ انا لله و انا الیه راجعون عروج آسمانی حاج «بهروز […]

به گزارش فر نیوز  به نقل از دفاع‌پرس از کرمانشاه، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس استان کرمانشاه در پی درگذشت حاج  «بهروز همتی» از پیشکسوتان دفاع مقدس استان کرمانشاه پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

انا لله و انا الیه راجعون

عروج آسمانی حاج «بهروز همتی» از جانبازان و پیشکسوتان سرافراز هشت سال دفاع مقدس که زندگی او سرشار از همت و مجاهدت در راه خدمت به نظام اسلامی و ملت شریف ایران بود، موجب تأسف و تألم گردید.

بی‌شک مجاهدت‌های این جانباز سرافراز، ایثارگر مخلص و ساده‌زیست و مومن انقلاب اسلامی که عمر خود را در تلاش برای اعتلای نهضت اسلامی، دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های الهی و صیانت از میهن اسلامی سپری کرد، از جمله استاندار خراسان شمالی، شهردار کرمانشاه، مدیرکل آموزش و پرورش و بنیاد بین المللی غدیر در استان کرمانشاه، برای همیشه ماندگار و در زمره باقیات الصالحات آن برادر گرانقدر ثبت شده است.

در تجلیل از خدمات این مجاهد بزرگ، باید به خدا عرض کرد اللّٰهُمَّ إِنَّا لَانَعْلَمُ مِنْهم إِلّا خَیْراً وَأَنْتَ أَعْلَمُ بِهم مِنَّا ] خدایا! ما از آنان جز خوبی چیز دیگری نمی‌دانیم و (البته) تو به آنها از ما داناتری. و این رسم مردان خداست.

اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه از خداوند متعال برای آن عزیز رفعت جایگاه و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا و برای بیت شریف ایشان صبر و اجر و برای آحاد رهروان وی عزت، توفیق، سربلندی و ثبات قدم در طریق الی الله و پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی و ملت عظیم الشأن ایران را مسئلت می‌جوییم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
چرا نمی توانیم با هم گفتگو سالم و دور از تنش داشته باشیم؟