علت عدم توافق استقلال با یاسین سلمانی فاش شد

علت عدم توافق استقلال با یاسین سلمانی فاش شد

یکی از بازیکنانی که جواد خواستار به خدمت گرفتن او شده بود، یاسین سلمانی است. بازیکنی که جلسات متعددی را با مدیران استقلال برگزار کرد و حتی بسیاری از رسانه ها و خبرگزاری ها مدعی توافق بین طرفین شده بودند ولی در نهایت این بازیکن راهی شد.

عدم عقد قرارداد با سلمانی و حضور او در لباس تیم رقیب، باعث واکنش شدید و عصبانیت هواداران استقلال در فضای مجازی شد. حالا نیز مهدی هژبری، معاون ارتباطات باشگاه استقلال، در خصوص مسائل مختلف پیرامون این باشگاه با کانال رسمی استقلال صحبت کرده که ماجرای مذاکرات آبی پوشان با یاسین سلمانی و عدم حصول توافق با این بازیکن هم قسمتی از آن است.

بازگشت یاسین سلمانی به سبد خرید استقلال

هژبری در رابطه با دلیل استقلالی نشدن یاسین سلمانی و عدم توافق این باشگاه با کاپیتان تیم امید و هافبک فصل گذشته سپاهان گفت: درباره سلمانی باید بگویم که این بازیکن در جلسه با ما گفت که اولویتش خارج از کشور است. در مذاکراتی که با مدیر برنامه او هم داشتیم، خواستار بندی در قرارداد بودند که باشگاه نپذیرفت.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکن یا باشگاه پرسپولیس واکنشی نسبت به ادعای مدیران استقلال نشان می‌دهند یا قضیه عدم توافق استقلال و سلمانی در همین اظهار نظر محدود می‌شود.