عملکرد ضعیف طارمی سوژه شد/ مهدی به رکورد ۱۵۰ بازی با پورتو رسید

عملکرد ضعیف طارمی سوژه شد/ مهدی به رکورد ۱۵۰ بازی با پورتو رسید

شب گذشته در چارچوب هفته دوم رقابت‌های ، به مصاف فارنسه رفت و در لحظه پایانی و در دقیقه ۱۰۰ به گل برتری دست یافت و توانست با نتیجه ۲ بر یک، ۳ امتیاز ارزشمند بدست آورد.

در این مسابقه نیز در ترکیب ثابت پورتو حضور داشت و ۷۴ دقیقه بازی کرد، ولی نتوانست باز هم برای تیمش گلزنی کند. او البته روی گلی که پورتو دریافت کرد نیز مقصر بود و توپ را از دست داد.

مهاجم ایران پورتو در دیدار قبلی نیز در گلزنی ناتوان بود و شب گذشته هم ۲ شوت به سمت دروازه زد که هیچکدام راهی به سمت چارچوب نداشتند. او البته ۲ موقعیت برای هم‌تیمی‌های خود ایجاد کرد که به گل بدل نشد.

طارمی از سوی رسانه گل‌پوینت نمره ۵.۹ را گرفت تا یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان تیمش نام گیرد. فوت‌موب نمره ۷.۴ را داد و سوفااسکور نیز نمره ۷.۳ را به مهاجم ایرانی پورتو نسبت داد که در مقایسه با سایر بازیکنان پایین‌تر بود.

طارمی در این ۲ بازی اصلا نتوانسته در حد و اندازه‌های گذشته ظاهر شود که امیدوارم در مسابقه با تیم سابقش این طلسم بشکند.

باشگاه پورتو لحظاتی پس از شروع مسابقه با فارنسی، تصویر مهدی طارمی، ملی‌پوش ایرانی خود، را به همراه عدد ۱۵۰ منتشر و اعلام کرد مهاجم گلزن تیمش به این تعداد بازی با پیراهن اژد‌های پرتغال رسیده است.

عملکرد ضعیف طارمی سوژه شد/ مهدی به رکورد ۱۵۰ بازی با پورتو رسید

مهدی طارمی که در در آستانه انتقال به آث میلان قرار داشت و بخاطر درخواست مبلغ بالای پورتو نتوانست به سری آ ایتالیا برود، چهارمین فصل حضورش در این باشگاه پرتغالی را آغاز کرده که در طول ۱۵۰ بازی با پیراهن پورتو در تمام رقابت‌های داخلی و اروپایی توانسته آمار ۸۰ گل و ۳۸ پاس گل را به ثبت برساند.

ستاره ایرانی پورتو طی سه فصل اخیر همراه این تیم در طول ۱۰۱ بازی در لیگ برتر پرتغال موفق شده ۵۸ گل در این مسابقات به ثمر رساند، در ۱۷ مسابقه جام حذفی پرتغال ۸ گل بزند، در هفت دیدار لیگ‌کاپ پرتغال سه بار دروازه حریفان را باز کند، در سه سوپر کاپ پرتغال دو گل داشته باشد، در ۱۹ بازی در لیگ قهرمانان اروپا ۸ گل ارزشمند به ثمر رساند و طی سه مسابقه در لیگ اروپا هم یک بار این کار را انجام بدهد.

پورتوباشگاه پورتو همچنین اعلام کرده علاوه بر مهدی که توانست به رکورد ۱۵۰ بازی برای این تیم مقابل فارنسی برسد، په‌په، وینگر تکنیکی این تیم، هم به آمار ۱۰۰ مسابقه دست یافت و همچنین ایوان مارکانو هم در بازی شماره ۲۵۰ خود یک گل حساس و سه امتیازی در ثانیه‌های پایانی بزند.