عنایتی: به حدی هماهنگ هستیم که اتاق قلعه‌نویی را هم گرفتم!

عنایتی: به حدی هماهنگ هستیم که اتاق قلعه‌نویی را هم گرفتم!

رضا عنایتی در نشست امروز رئیس و نائب رئیس فدراسیون فوتبال با سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان و امید، در مورد اظهارات اخیز جواد نکونام، اظهار داشت: در ابتدا از تاج، نبی و قلعه‌نویی تشکر می‌کنم. بیشتر محور جلسه امروز حول محور تیم امید بود. جلسه خیلی خوبی هم برگزار شد. دوستان هم خیلی کمک کردند تا موانع رفع شود‌. از ۲ روز دیگر با جمع شدن کل تیم کار خود را آغاز خواهیم کرد تا به بازی‌های حساسی برسیم که در ازبکستان داریم.

وی افزود: تمام تمرکز ما، فدراسیون و همه مردم روی بازی های انتخابی المپیک است. فقط کلی باید بگویم و زیاد صحبت نمی‌کنم. همه تلاش می‌کنیم باشگاه‌ها و تیم ملی ضربه نخورند. در جلسه امروز همه موانع را به صورت کلی از سد راه برداشتیم. بیشتر دغدغه باشگاه‌ها را باید مرتفع کرده و از همه ظرفیت خود استفاده کنیم زیرا اتفاقی که در دوره‌های قبل برای تیم ملی افتاد در شرایطی که در تورنمنت‌های خیلی خوب می‌توانست نتیجه بگیرد اما به دلیل بازیکن نداشتن، متاسفانه نتایج خوبی نگرفت.

عنایتی: به حدی هماهنگ هستیم که اتاق قلعه‌نویی را هم گرفتم!

سرمربی تیم ملی امید تاکید کرد: بزرگ‌ترین حسن این دوره این بود که هماهنگی خیلی خوبی ایجاد شد. واقعا باید از سرمربی تیم ملی بزرگسالان تشکر کنم که هر چه خواستیم در اختیارمان گذاشت. حتی برخی مواقع زیاده روی می‌کنم. حتی یک اتاق قلعه‌نویی در مجموعه پک داشت که آن را هم گرفتیم. جدی می‌گویم حتی زمین تمرینی که خودشان در آن تمرین می‌کنند، واقعا خواهش کردیم در اختیار ما بگذارند.

عنایتی تاکید کرد: برخی بازیکنان تیم ملی امید می‌توانند در اردوی بزرگسالان شرکت کنند. حضور در این تیم نیز انگیزه مضاعفی برای ما ایجاد می‌کند. خواهش کردیم ۴_۳ بازیکن را به ما بدهند. این هماهنگی است. باید از نبی و تاج به این خاطر که هرآنچه خواستیم، رقم زدند تشکر کنیم. امیدوارم با یک هماهنگی بهتر به ازبکستان برویم زیرا اولویت ما این مسابقات است. این مرحله بسیار سخت است. اگر از این مرحله انتخابی المپیک عبور کنیم، شرایط خیلی بهتر می‌شود. امیدوارم با کمک همه دوستان این اتفاقات بیفتد و بتوانیم سربلند بازگردیم.