عوامل درگیری میدان ۱۷ شهریور کرمانشاه با اقتدار پلیس دستگیر
شدند
عوامل درگیری میدان ۱۷ شهریور کرمانشاه با اقتدار پلیس دستگیر
شدند

علیرضا دلیری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته و به دنبال تماس تلفنی چند تن از شهروندان با پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک درگیری شدید میان تعدادی از اراذل و اوباش در میدان ۱۷ شهریور کرمانشاه و اینکه حرکات و رفتار آنها باعث وحشت اهالی محل […]

علیرضا دلیری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته و به دنبال تماس تلفنی چند تن از شهروندان با پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک درگیری شدید میان تعدادی از اراذل و اوباش در میدان ۱۷ شهریور کرمانشاه و اینکه حرکات و رفتار آنها باعث وحشت اهالی محل و رهگذران شده است، تیمی از مأموران به سرعت وارد عمل شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل درگیری مشخص شد تعدادی از اراذل و اوباش در یک کافه به وسیله قمه با هم درگیر و این درگیری به بیرون از آن واحد صنفی نیز کشیده شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: مأموران پلیس با دیدن این صحنه به سرعت وارد عمل شده و با اقتدار و در کمترین زمان ممکن به این درگیری که هر لحظه دامنه آن در حال گسترش بود پایان دادند.

دلیری بیان کرد: در همین راستا پنج نفر از عوامل اصلی درگیری با اقتدار پلیس دستگیر و بلافاصله پس از انتقال به کلانتری و تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و از آنجا هم به زندان منتقل شدند.

وی همچنین با اشاره به کشف و جمع آوری تعدادی سلاح سرد از اراذل و اوباش، برخورد پلیس با هرگونه ناامنی را سخت و قاطعانه عنوان و تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی به چنین افرادی اجازه عرض اندام نمی‌دهیم.

دلیری یادآوری کرد: امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و با هرکسی که بخواهد از آن عبور کند قاطعانه برخورد و افراد هنجارشکن و اشرار چاره‌ای جر تسلیم در برابر قانون نخواهند داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ستایش سرمربی ژیل ویسنته از طارمی