عکس پروفایل واتس‌اپ لیونل مسی چیست؟

عکس پروفایل واتس‌اپ لیونل مسی چیست؟

هر چیزی که به لیونل مسی مربوط می‌شود توجه میلیون‌ها هوادار او را به خود جلب می‌کند، حتی کوچکترین جزئیات می‌تواند واکنش‌های زیادی در پی داشته باشد، مثل افشای عکسی که او در پروفایل واتس‌اپ خود دارد.

داشتن شماره دشوار است اما حضور در لیست مخاطبان بهترین بازیکن جهان دشوارتر است. اینکه مسی چه عکسی در پروفایل واتس‌اپ خود دارد تا روز دوشنبه راز بود، به جز برای نزدیکترین افراد به ستاره آرژانتینی، از جمله برادرزاده‌اش توماس مسی.

توماس پسر ماتیاس، دومین برادر از سه برادر لئو، در مصاحبه‌ای با آبیتاره کامیونیکاسیونس عکس پروفایل عمویش در واتس‌اپ را فاش کرد و این کار را به شکلی مرموز انجام داد و از مخاطبین خواست تا حدس بزنند کاپیتان آلبی‌سلسته از چه تصویری در پروفایلش استفاده می‌کند.

در پروفایل مسی عکسی خانوادگی است که هنگام جشن قهرمانی آرژانتین در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر در زمین گرفته شده بود و همسرش آنتونلا روکوزو و سه پسرشان تیاگو، چیرو و متئو در آغوش مسی نشسته‌اند. و در میان پای مسی جایزه «بهترین بازیکن جام جهانی» قرار دارد.

این تصویر برای مسی معنای بسیار زیادی دارد، وقتی که پس از تلاش زیاد سرانجام جام قهرمانی جهان را به دست می‌آورد و در کنار همسر و پسرانش بزرگترین دستاورد دوران حرفه‌ای خود را جشن می‌گیرد.

هدف مسی این است که سطح خوبی که دارد را با اینترمیامی حفظ کند، تا امید بسیاری از هوادارانی را که رویای دفاع از عنوان قهرمانی آلبی‌سلسته در جام جهانی ۲۰۲۶ ایالات متحده دارند را زنده نگه دارد.

مسی

مسی

پیشنهاد فر نیوز
دیگر اجازه تحریم کره شمالی را نخواهیم داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *