غم نکونام از آینده| نکونام :گول نتیجه را نخورید، غرق شده ایم

غم نکونام از آینده| نکونام :گول نتیجه را نخورید، غرق شده ایم

در نخستین بازی خانگی خود در لیگ بیست و سوم، فردا به مصاف می‌رود. امروز برای نخستین بار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش حضور پیدا کرد. او به دلیل شرکت در تست های پزشکی ایفمارک، نتوانست راهی سازمان لیگ شود و کنفرانس او در کمپ حجازی برگزار شد.

نکونام در ابتدای صحبت هایش گفت: می‌دانید با توجه به اینکه پیش فصل ما با تغییرات و حواشی متعددی همراه بود، کار خود را چگونه شروع کردیم و چگونه به بازی‌ها رسیدیم اما گذشته و نمی‌خواهم درموردش صحبت کنم. در بازی اول بچه‌ها خیلی زحمت کشیدند و تیم ما در بازی با صنعت نفت بهترین عملکرد را در زمین داشت. توانستیم 3 امتیاز را بگیریم.

از فوتبالی که با آن زندگی کردم می‌دانم که نباید گول نتیجه را بخوریم و مشکلاتی که داریم را می‌دانم و نیازی نیست که صحبتی در این باره باشد و خدایی ناکرده باعث غرور و شرایطی شود که بازیکنان نباید به آن فکر کنند. چون مشکلات پابرجاست و نتوانستیم آنها را حل کنیم.

ملوان تیم خوب و سختکوشی است

ملوان هم تیم خوبی است. با وجود اینکه بازی اول‌شان را باختند اما واقعا تیم خوب و سختکوشی هستند. در فاز دفاعی تیم فوق‌العاده خوبی هستند و در فاز حمله نیز در بازی قبلی، موقعیت‌های خوبی داشتند. با وجود آن بازی خوب، با باخت مقابل ذوب آهن به مصاف استقلال می‌آیند و ما هم می‌دانیم بازی سختی داریم زیرا حریف همیشه تیم خوب و ریشه‌داری در فوتبال ما است. امیدوارم فردا بازیکنانم با تمرکز کامل و تمام تلاش خود بازی را خوب شروع کرده و خوب هم ادامه بدهند.

دوست نداشتم در این برهه تنها بمانم

انتشار لیست بازیکنان مدنظر کادرفنی؟ آن لیستی بود که من به حجت کریمی دادم و از او تشکر می‌کنم که تا روزی که در استقلال بود، برای این باشگاه بزرگ زحمت کشید و کارش را انجام داد. من دوست نداشتم در این برهه تنها بمانم.