فعالیت‌های دانشجویی در سامانه فرنما به ثبت می‌رسد

فعالیت‌های دانشجویی در سامانه فرنما به ثبت می‌رسد

فعالیت‌های دانشجویی در سامانه فرنما به ثبت می‌رسد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: سامانه فرنما در وزارت علوم طراحی شده تا رزومه دانشجویان انجمن‌های علمی مساله‌محور شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات، عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در افتتاحیه جشنواره حرکت گفت: قله‌ها و افق‌های درخشان به واسطه مسئولیت‌پذیری‌ها فتح شده است.

وی بیان کرد: سامانه فرنما در وزارت علوم طراحی شده تا رزومه درخشان دانشجویان انجمن‌های علمی مساله محور شود و این انجمن‌ها خیز برداشته تا مسائل کشور را برطرف کنند.

کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ادامه داد: انجمن های علمی به حوزه فن‌آوری پاگذاشته‌ و امروزه فضایی در دانشگاه‌ها شکل گرفته تا انجمن‌های علمی در زمینه فن‌آوری فعالیت خوبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه تقویت‌های نوآوری در دانشگاه‌ها انجام شده، تاکید کرد: در وزارت علوم فعالیت‌های دانشجویی در سامانه فرنما به ثبت رسیده و بسته‌های حمایتی از این طریق داده خواهد شد که حمایت‌ها مبتنی بر عملکرد خواهد بود.

کلانتری همچنین گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف در وزارت علوم تقویت مسئولیت اجتماعی دانشجویان است. انقلاب اسلامی بر اساس این مفهوم شکل گرفته است.