فعالیت بیش از ۲۲ هزار راننده در حوزه کالا و مسافر در
کرمانشاه
فعالیت بیش از ۲۲ هزار راننده در حوزه کالا و مسافر در
کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فریبرز کرمی امروز در جمع اصحاب وظیفه اداره‌کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای استان را در دو بخش راهداری و حمل و نقل در حوزه بار و مسافر خلاصه کرد. وی با اشاره به پتانسیل‌های خوب استان، گفت: استان کرمانشاه با پنج مرز خروجی و یک بازارچه مقصد خیلی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فریبرز کرمی امروز در جمع اصحاب وظیفه اداره‌کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای استان را در دو بخش راهداری و حمل و نقل در حوزه بار و مسافر خلاصه کرد.

وی با اشاره به پتانسیل‌های خوب استان، گفت: استان کرمانشاه با پنج مرز خروجی و یک بازارچه مقصد خیلی از بارهای کشور به سمت عراق است.

مدیر کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ادامه داد: یک پایانه بار داریم که تجمع شرکت‌های حمل و نقل در این محل است، همچنین در نقاطی که بار وجود دارد شرکت‌های حمل و نقل مستقر شده است.

وی اضافه کرد: کل شرکت‌های حمل و نقل در حوزه بخش خصوصی است، دولت و سازمان راهداری هیچگونه دخل و تصرفی در این مجموعه به غیر از حاکمیتی و مدیریتی ندارد.

کرمی با اشاره به وجود ۸۳ شرکت حمل و نقل در استان، گفت: بیش از ۲۲ هزار نفر راننده بار و مسافر و همچنین حدود ۱۳ هزار ناوگان بار و مسافر با پلاک استان در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استقلال توان خرید کدام ستاره‌ها را ندارد؟