فوتبالیست‌های سرباز تا پایان فصل جاری معاف هستند

فوتبالیست‌های سرباز تا پایان فصل جاری معاف هستند

12/31/2023 1:52:54 PM
12/31/2023 1:52:54 PM

یکشنبه 10 دی 1402 – 13:52

فوتبال

تهران (پانا) – معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت‌ بازیکنان مشمول خدمت سربازی تا پایان فصل جاری معاف خواهند بود.

‌حسین زاهدی در برنامه «مجله فوتبال» شبکه خبر، گفت: ابلاغیه انجام خدمت سربازی بازیکنان تیم‌های ورزشی که در مهر اتفاق افتاد، متوقف شد.

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا افزود: در جلساتی که با وزارت ورزش داشتیم قرار بر این شد که با فدراسیون و بازیکنان هماهنگی‌های لازم صورت گیرد. هیچ مشکلی برای بازیکنان تا پایان فصل جاری وجود ندارد و این افراد می‌توانند در تیم هایشان ادامه فعالیت داشته باشند.

‌پیش از این با توجه به مصوبه ستاد کل نیرو‌های مسلح مبنی بر تعلیق خدمت سربازی بازیکنانی که خدمت آن‌ها به دلیل بازی در لیگ برتر تا ۲۸ سالگی یا حضور در تیم ملی تا ۳۰ سالگی معوق شده است، باشگاه‌هایی که برای بازیکنان سرباز خود مجوز موقت دریافت نکرده بودند، باید طبق قانون آن‌ها را به خدمت سربازی اعزام می‌کردند. همچنین باشگاه‌هایی که این مجوز را دریافت کرده بودند، حداکثر تا نیم فصل لیگ برتر می‌توانستند از بازیکنان سرباز خود استفاده کنند و پس از آن بازیکنان باید سرباز شده و به خدمت می‌رفتند.


فوتبالیست سرباز


فراجا

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

نظر شما با موفقیت ثبت شد